Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Najlepszy parkiet drewniany

Każdy, kto decyduje się na to, aby wykonać podłogę drewnianą, poszukuję jak najlepszych parkietów drewnianych. Drewno jest najpopularniejszym materiałem na posadzkę i podłoga z drewna pozwala na wprowadzenie przytulności, a także wygląda naturalnie. Dodatkowo naturalna podłoga drewniana nie przyciąga kurzu i bardzo łatwo można ją utrzymać w czystości.

Ile zapłacimy za parkiet drewniany we Wrocławiu?

parkiety drewniane z WrocławiaJedynym poważnym minusem parkietów drewnianych jest to, że posiadają dość dużą cenę, ponieważ musimy zapłacić kilkadziesiąt zł za metr kwadratowy. Jednak warto zainwestować odpowiednią sumę pieniędzy w parkiety drewniane z Wrocławia, ponieważ mamy pewność, że taka podłoga będzie nam służyć przez co najmniej 10 lat. Drewno jest również bardzo delikatne i podatne na wgniecenia oraz bardziej nasiąkliwe niż płytki czy kamień i dlatego powinniśmy dbać o odpowiednią konserwację, aby nie doszło do zniszczenia parkietu drewnianego. Jeżeli potrzebujemy parkietu drewnianego do łazienki albo do kuchni, gdzie występuje duża wilgotność to powinniśmy pamiętać o wybraniu gatunku drewna takiego jak dąb lub modrzew, które będzie odpowiednio zabezpieczone. Drewniane posadzki wykonane z egzotycznych gatunków drzewa możemy położyć tylko i wyłącznie w miejsca, które nie są narażone na częsty kontakt z wodą. Dlatego egzotyczne parkiety drewniane najlepiej jest położyć w pokoju dziennym lub sypialni albo też w gabinecie w biurze firmy.

Bardzo popularnym rozwiązaniem są również parkiety drewniane wykonane z litych desek. Jednak muszą to być produkty odpowiednio wyselekcjonowane, aby nie posiadały żadnych wad, czy wystających sęków. Drewniany parkiet jest idealnym rozwiązaniem zarówno do pomieszczeń wykonanych w charakterze nowoczesnym, ale również do klasycznych pomieszczeń.