Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Namiot imprezowy od sprawdzonego producenta

 

Byłem właścicielem jednego z najbardziej znanych klubów w trójmieście. U mnie imprezy zawsze były udane i trwały do białego rana, ponieważ zatrudniałem najlepszych didżejów, którzy potrafili rozkręcić każdą imprezę. Kiedy zbliżało się lato, to wpadłem na genialny pomysł.

Letnie imprezy organizowane w namiocie przy plaży

producent namiotów imprezowychByłem właścicielem niewielkiego terenu przy plaży nad jeziorem, którego do tej pory nie wykorzystywałem w żaden sposób. Wpadłem na pomysł, że postawię tam duży namiot i będę organizował imprezy dla turystów, których latem w okolicy było dużo. W okolicy działał najlepszy producent namiotów imprezowych i waśnie do niego się zgłosiłem. Wynajmowanie namiotu mi się nie opłacało, dlatego zdecydowałem się na zakup. Zresztą miałem do dyspozycji własny magazyn i mogłem w nim trzymać namiot w okresie zimowym. Do producenta wybrałem się osobiście, gdyż na miejscu chciałem zapoznać się z jego ofertą i dokonać odpowiedniego wyboru. Producent posiadał ogromną wiedzę na temat rodzajów namiotów i się nią ze mną podzielił. Dzięki temu wiedziałem doskonale na co zwracać uwagę przy wyborze produktu. Postawiłem na duży namiot i była to dobra decyzja, bo jak się okazało, na moje imprezy przychodziło dużo ludzi. Wszyscy jak zawsze świetnie się bawili i miejsce to było jednym z najbardziej znanych w okolicy. Podjąłem dobrą decyzję, która zaowocowała sporymi zyskami. Dzięki temu inwestycja w duży i profesjonalny namiot imprezowy szybko mi się zwróciła.

Zimą otworzyłem kolejny klub, ponieważ wiele osób mnie o to prosiło. Znalazłem idealny lokal w Sopocie i już w połowie października klub został otwarty. Ten jednak przeznaczony był dla osób powyżej trzydziestego roku życia a w okolicy takich miejsc nie było. To była dobra decyzja.