Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

rolety dzień noc

Narzeczony otwiera sklep z roletami dzień noc

Jestem Magdalena. Mój narzeczony postanowił założyć firmę. Chce sprzedawać i montować rolety. Mój narzeczony jest bardzo pracowity. Chętnie wszystkim pomaga. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Niedługo mamy ślub i bardzo chciałabym żeby jego plany się udały.

Rolety dzień noc cieszą się ogromnym zainteresowaniem

rolety dzień nocPieniądze są nam potrzebne poza tym teraz moim zdaniem ciężko się przebić nowym sklepom z różnymi biznesami. Mieszkamy w miejscowości Bydgoszcz. Jest ona spora i jest duży wybór jeśli chodzi o ta branżę. Narzeczony mnie uspokaja, że on już sobie ze wszystkim poradzi a ja nie mam się o to martwic. Mateusz zna się na montażu rolet bo ostatnie piec lat pracował w tej branży; wie, że rolety materiałowe cieszą się sporym zainteresowaniem i chciałby już pracować dla siebie. Rolety wewnętrzne są chętnie kupowane przez klientów indywidualnych. Narzeczony ma jednak plan aby podpisać umowę z deweloperami i bezpośrednio montować rolety w nowych mieszkaniach lub domkach. Klienci mogliby oczywiście wybrać jakie roletki chcieliby mieć w swoim pomieszczeniu. Podobno żaden sklep nie ma takiej umowy z deweloperami a w naszym mieście powstaje bardzo dużo nowych osiedli. Z tego co się orientuje to rolety typu dzień noc z Bydgoszczy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. My sami w naszym mieszkaniu je zamontowaliśmy. Roletki te są bardzo nowoczesne i wystrój pokoi po ich zamontowaniu od razu się zmienił. Postanowiłam mojego narzeczonego wspierać we wszystkich pracach. Pomogłam mu w znalezieniu lokalu na wynajem. Razem go odmalowywaliśmy. Bawiliśmy się przy tym jak dzieci.

Poszukałam także Mateuszowi producentów, którzy oferują rolety materiałowe i nie tylko wysokiej jakości w dobrej cenie. Mateusz ze swoim sklepem rusza w przyszłym tygodniu. Na początek przygotował spore rabaty dla swoich klientów.

Inne informacje można znaleźć na: https://roletybydgoszcz.net/