Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

narzędzia samochodowe

Narzędzia samochodowe ? czyli na co przymknąć oko

Wiele kobiet bardzo często irytuje się, gdy ich partnerzy czy tez mężowie noszą się z kupnem kolejnej rzeczy, która to ich zdaniem jest im kompletnie zbędna.

Kilka narzędzi samochodowych to jeszcze nie grzech

narzędzia samochodoweCo za tym idzie często kwestia ta staje się przyczyną sporu, choć warto zaznaczyć, ze słowo spór jest tu bardzo delikatnym określeniem i może lepiej pasowało by w tym miejscu użyć słowa awantura. Dlatego nim po raz kolejny postanowimy zrobić naszym panom awanturo o to, że właśnie zamierzają kupić sobie jakiś sterowany samochodów czy klucz do drążków hamulcowych, bo akurat rozbieżności w tym wypadku bywają bardzo duże warto sobie uświadomić to, ze oni tak samo jak i my mają prawo do swoich przyjemności, które nie koniecznie musimy rozumieć, jednak powinnyśmy je akceptować, Bo czy to raz tylko zdarzyło się, że kupiłyśmy sobie piękną sukienkę, nie dlatego, że była nam potrzebna, bo przecież kilka już i tak w szafie wisie, ale właśnie dlatego, ze nam tak bardzo się podobała. Czy przypadkiem nie jest tak, że w naszej szafie stoi kilka jak nie kilkanaście par butów czy też torebek z czego nosimy tylko kilka a reszta stoi nie używaną, a jednak nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego, że miałybyśmy ich nie mieć czy też je wyrzucić. Patrząc na to czy słusznie robimy awanturę mężczyzną, gdy to oni chcą kolejną ?sukienkę? to że nie rozumiemy po co im kolejny zestaw bitów (o ile wiemy co to w ogóle jest) czy też nowy zestaw narzędziowy. Nie jest tak naprawdę ważne to nowe narzędzia samochodowe są potrzebne czy nie, jeśli jest to coś co ma sprawiać przyjemność, co po prostu jakiś facet chce mieć to powinnyśmy to uszanować.

Z drugiej strony zawsze, gdy zobaczymy kolejną piękną sukienkę będziemy miały argument, no bo przecież jak on kupował kolejne narzędzia których nie używa my słowa nie powiedziałyśmy.Warto o tym pamiętać, zanim zaczniemy kolejna kłótnie o nie zbyt ważny śrubokręt.