Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Naturalna farba do włosów

Moja koleżanka zawsze miała bardzo ładne długie i naturalne włosy. Nigdy ich nie farbowała. I przez długi czas było jej moim zdaniem z tym dobrze. Po prostu nie potrzebowała tego także nie musiała tego robić. Ona ma też bardzo wrażliwą skórę i bała się, że obojętnie jaka farba po prostu ją uczuli.

Zakup naturalnych kosmetyków przez koleżankę

kosmetyki Logona ze sklepuPowiedziała mi jakiś czas temu, że chciałaby jednak zmienić kolor włosów. Po prostu ten, który ma jej się już dawno znudził. Tylko ze względu na to, że jej skóra jest wrażliwa i skłonna do alergii to boi się tego zrobić. Powiedziałam jej, że są przecież farby naturalne, które pewnie świetnie by się sprawdziły w jej przypadku. Powiedziałam jej żeby poszukała ich po prostu w internecie i poczytała trochę na ten temat. Okazało się, że kosmetyki Logona ze sklepu mają w swojej bogatej ofercie tego typu farby. A także oczywiście inne preparaty to pielęgnacji włosów, twarzy czy całego ciała. Koleżanka stwierdziła, że zamówi tam farbę a także krem do twarzy. Bo jednak na co dzień ma problem z także doborem innych kosmetyków. Gdy produkty przyszły poprosiła mnie żebym pomogła jej w farbowaniu włosów. W końcu ona tego nigdy nie robiła a ja miałam już spore doświadczenie. Instrukcja była bardzo prosta. Nie było tam nic skomplikowanego. Od razu można było zauważyć, że ta farba nie ma specyficznego zapachu amoniaku a wręcz pachnie delikatnie i bardzo przyjemnie. Nie było też żądnej reakcji na skórze koleżanki.

Farba wspaniale pokryła włosy i wyglądała bardzo dobrze na nich. Nadała im też blasku czego chyba zwykłe farby nie robią. A krem do twarzy także okazał się być świetnym preparatem. Od tamtego czasu jest to ulubiona firma koleżanki. I kupuje chyba produkty tylko tam. Bo po co szukać czegoś innego skoro te są tak dobre.