Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Niedroga pasta konopna

Wśród produktów z kannabidiolem (CBD) mamy również pastę konopną, która cechuje się wyjątkowo skoncentrowaną, a co za tym idzie, wydajną formą. Jest to doskonały zakup jeśli poszukujemy alternatywy dla innych, najczęściej droższych produktów konopnych.

Ile kosztują pasty konopne?

pasta konopnaOleje konopne uchodzą za najbardziej skuteczne produkty z kannabidiolem, jednakże niekoniecznie tak jest. Zwłaszcza, jeśli porównamy je z pastami, które zawierać mogą tak samo duże ilości tej substancji czynnej. Bowiem w pastach znajdziemy od 5 do ponad 50% CBD, co jest ilością najwyższą z możliwych. Jednakże oleje w takim stężeniu mogą kosztować nawet trzy tysiące złotych, tymczasem past w takiej cenie nie znajdziemy. Co prawda są takie, których ceny są o tysiąc złotych niższe, jednakże nie cieszą się powodzeniem wśród klientów. Podobnie zresztą, jak i oleje konopne w najwyższym stężeniu, a co za tym idzie – w najwyższej cenie. Pasta konopna jest wyciągiem z konopi medycznych, który jest w pełni legalny z uwagi na znikomą ilość psychoaktywnego, uzależniającego kannabidiolu. Może być ona przyjmowana nie tylko przez dorosłych, ale nawet przez dzieci, co zresztą często jest praktykowane, zwłaszcza w przypadku padaczki lekoopornej. Jeżeli chcemy nabyć pastę konopną w najniższej cenie najlepiej zdecydować się na zakup kilku opakowań. Zwłaszcza, że i tak będzie to konieczne, gdyż przyjmowanie kannabidiolu nie powinno trwać krócej niż trzy miesiące. 

Wiele osób nie wie, że stosowanie pasty CBD ma dużo więcej zalet niż przyjmowanie innych produktów konopnych. Jest tak, bowiem zawierają one, poza kannabidiolem, mnóstwo innych składników i substancji aktywnych, w tym terpeny oraz fitokannabinoidy. Pamiętajmy również, że ten wyrób należy przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta.