Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Niedrogie domki do wynajęcia w górach

Planuję w te wakacje wybrać się wraz z przyjaciółmi w góry, najlepiej do Zakopanego. Uwielbiamy wspinaczki górskie, to nasza pasja. Zdobyliśmy już całe Sudety, a teraz przyszedł czas na Tatry. Muszę znaleźć pięcioosobowy domek do wynajęcia w górach. Dobrze byłoby, gdyby istniała możliwość wypożyczenia rowerów i korzystania z kortów tenisowych. Wszyscy uwielbiamy sport, bez którego nie wyobrażamy sobie wypoczynku.

Domki do wynajęcia u podnóża Tatr

domek w górach do wynajęciaZaraz wejdę w wyszukiwarkę internetową i przejrzę dostępne oferty w Zakopanem. Widzę, że jest szeroki wybór propozycji wynajęcia domku w górach i to w całkiem korzystnej cenie. Koszt wynajęcia domku uwarunkowany jest tym, iludniowa będzie rezerwacja. Jeżeli klient rezerwuje na więcej niż tydzień, to następne dni są za połowę ceny. To powszechna polityka wynajmowania domków i pokoi w Zakopanem. Zdecydowaliśmy, ze nasz pobyt w górach nie będzie krótszy niż dwa tygodnie. Nasz domek w górach do wynajęcia powinien być przestronny, luksusowy i w rustykalnym stylu. Nie znoszę nowoczesności, telewizji, radia i komputerów. Wybieram się w góry z nadzieją na to, że w końcu odpocznę od tego sztucznego świata. Chciałabym pobyć na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku i oczywiście pospinać się po górach. Zawsze marzyłam o tym, aby zdobyć Świnicę, bo nigdy mi się nie udało. Następnym moim celem będzie wejście na Mnicha i przełęcz Orlą Perć. Ten ostatni cel jest szczególnie trudny do osiągnięcia, bo wymaga wprawy i doświadczenia, z którym u mnie jest średnio. Zdaję sobie sprawę, że zdobycie Śnieżki to nie to samo.

Udało mi się zarezerwować  domek pięcioosobowy u samego podnóża Tatr. Mamy widok z widokiem na Giewont. Zapowiada się wspaniały urlop, tym bardziej że udało mi się wynegocjować dodatkową zniżkę. Będziemy mieć w cenie śniadania i obiady oraz możliwość korzystania z basenu, siłowni i kortów tenisowych. Niczego więcej nam do szczęścia nie potrzeba.