Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Nowe firany i zasłony

W ostatni weekend wybrałam się z moją przyjaciółką na zakupy. Dawno się z nią nie widziałam, a więc bardzo się cieszyłam na te spotkanie. Nie poszłyśmy na zakupy ubraniowe tylko różnych dodatków do domu, bo bardzo lubię mieć ładnie urządzony dom. Bardzo lubię kupować różne ozdoby do domu, tak samo zresztą jak moja przyjaciółka.

Eleganckie firany trafiły do mojego salony

eleganckie firankiWypad na zakupy z przyjaciółką był całkiem udany. Kupiłam fajne rzeczy i spędziłam super czas mogąc w końcu pogadać z przyjaciółką. Na zakupach kupiłam przepiękne zasłony w grube pasy o pastelowych kolorach oraz eleganckie firanki, które spodobały mi się ze względu na delikatne hafty na dole firany. Zasłony trafiły do sypialni, ponieważ nie wyobrażam sobie żebym mogła zasnąć nie mając szczelnie zasłoniętego okna przed wpadaniem jakiegokolwiek światła. Te bardziej eleganckie firany zawiesiłam na oknie w salonie. Mój salon jest bardzo duży, a więc i okno też jest duże, chociaż dokładniej mogłabym je opisać jako szerokie. Dlatego też potrzebuję firan o sporych rozmiarach. Lubię też jak firany sięgają praktycznie do ziemi i oczywiście nowe firany takie właśnie są. Jako, że w salon jest pomieszczeniem eleganckim to firanki są oczywiście w kolorze śnieżnobiałym. W sklepie były też podobne firanki w lekko zielonym odcieniu, ale chociaż ich kolor był delikatny i jasny to jednak firany zdecydowanie nie prezentowały się elegancko.

Firanki prezentują się w salonie bardzo dobrze. Dzięki nim salon wygląda jeszcze bardziej elegancko. To, co mi się w nich podoba to to, że widać, że są to solidne firany, ale mimo tego dobrze przepuszczają one światło. Bardzo lubię kiedy w salonie jest duże nasłonecznienie, a więc zawsze szukam takich firan, które nie zatrzymują światła.