Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Nowy program do projektowania wnętrz

 

W biurze projektowym, w którym pracowałem byłem jednym z najlepszych pracowników. Zawsze miałem kreatywne pomysły i w zasadzie to dzięki mnie tak wielu klientów zgłaszało się do tego biura. Potrafiłem wykonać każdy projekt i nie było dla mnie rzeczy niemożliwych. 

Projektowanie wnętrz z pomocą nowego programu

projektowanie wnętrz poznańPracowałem na przestarzałym programie, który zaczął jednak stwarzać spore problemy. Otóż były nowe trendy, możliwości, które z trudnością wykonywało mi się na tym programie. Zdecydowałem szefa poprosić o nowy. Wiedziałem, że skoro moje projektowanie wnętrz poznań było najlepsze i najbardziej doceniane to szef się zgodzi. Podczas rozmowy z nim wyjaśniłem, że projektowanie wnętrz na starym programie nie dawało już tyle możliwości. Ludzie oczekiwali nowoczesnych rozwiązań. Każde zaprojektowane przeze mnie wnętrze musiało spełniać oczekiwania klienta. Szef słuchał mnie uważnie. Kiedy wyjaśniłem mu, że zgłosił się klient, który otwierał w Poznaniu kolejny swój hotel to szef bez wahania zgodził się na nowy program. Wiedział doskonale, że tak duże zlecenie będzie dla biura przepustką do innych tego typu dużych zleceń. Za projektowanie wnętrz dla tego dużego klienta zabrałem się korzystając już z nowego programu. Mogłem dzięki temu puścić wodze fantazji i zaprojektowałem najpiękniejsze wnętrza w historii mojej kariery. Każde wnętrze dokładnie i bardzo szczegółowo zaplanowałem a wszystko razem stanowiło jedną całość. To był mój kolejny sukces, bo klient był zachwycony.

Wiedziałem od razu, że szef zgodzi się na nowy program. Nie żałował na takie rzeczy pieniędzy, ponieważ miał świadomość, że skoro chciał utrzymać się w tej branży to musiał iść z duchem czasu. Doceniał mnie zawsze, bo dzięki mnie jego biuro miało tyle zleceń.