Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

O drzwiach drewnianych z Lublina wiem dużo

Kiedy budowa naszego domu zaczęła dobiegać końca, rozpoczęłam z mężem rozmowy na temat wykańczania wnętrz. Nadszedł najwyższy czas na tym by pomyśleć o drzwiach do wszystkich pomieszczeń. Właściwie potrzebowaliśmy tylko wybrać firmę, bo obydwoje wiedzieliśmy jakich drzwi szukamy.

Którą lubelską firmę z drzwiami drewnianymi wybrać?

drzwi drewniane lublinW Lublinie jest kilka firm, które sprzedają drzwi drewniane. Bo byliśmy pewni drewna. Drzwi drewniane, według nas mają same zalety. Co najważniejsze dla mnie – są ekologiczne. Mam zatem pewność, że są całkowicie obojętne dla naszego zdrowia, nie to co plastik czy metal. Dla mojego męża z kolei najważniejszym argumentem za tym byśmy wybrali drzwi drewniane lublin było to, że nie przepuszczają one ciepła ani zimna. Są świetnym izolatorem. Gdy dodatkowo z drewna są drzwi zewnętrzne, są one ciężkie, solidne i wyciszające. Ten ostatni argument, najważniejszy był pod względem dzieci. One lubią trzaskać drzwiami i do tego bardzo głośno krzyczeć. Estetycznie, również drewno z niczym nam nie kolidowało. Cała nasza rodzina lubi prostotę, a naturalne drewno jest po prostu piękne. W tej chwili wybór kolorów drewna nie jest problemem. Naturalnych rodzajów jest bardzo dużo; zawsze jednak tez drewno można pomalować. Staramy się wybierać produkty solidne i ekologiczne, czy to do naszego domu, czy na co dzień, np. do jedzenia. Dlatego drzwi drewniane były pierwszym i naturalnym wyborem, przez nikogo nie kwestionowanym. Bardzo się cieszę, że mąż ma takie same poglądy na świat jak i ja. Już wiem, że skoro drzwi to i okna będziemy mieć drewniane.

Czuję, że spełniam się przy mojej rodzinie. Choć głośna i czasem bardzo denerwująca, to kocham ich nad życie. Staramy się przekazać dzieciom najważniejsze wartości w życiu. Mam nadzieję, że będą się nimi kierowały.