O nas

O nas 2017-10-21T13:16:33+00:00

Kim jesteśmy?

SAPer to grupa entuzjastów pragnąca poznać rozwiązania SAP oraz specyfikę projektów wdrożeniowych. Koło powstało przy Katedrze Zarządzania Procesami Gospodarczymi. Opiekę nad kołem sprawuje dr Grzegorz Jokiel, natomiast patronat naukowy objął Kierownik Katedry Zarządzania Procesami Gospodarczymi prof. dr hab inż. Stanisław Nowosielski. Merytoryczne wsparcie ze strony ekspertów zajmujących się wdrożeniami SAP w kraju i za granicą w połączeniu z pełnym dostępem do uczelnianego systemu SAP ERP w wersji ECC 6.0 daje bardzo szerokie możliwości.

Cezary Olechwier

Przewodniczący KN SAPer

Cześć,

Studiuje Informatykę w Biznesie na UE. W najbliższym roku będę sprawował funkcję przewodniczącego Koła. Wraz z Kubą prowadził będę grupę ABAP, w której nauczać będziemy programowania w SAP.

Obecnie zajmuję się programowaniem w firmie BTech, do której dostałem się właśnie z ramienia Koła 🙂

Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania – chętnie na nie odpowiem!

Igor Dąbrowski

Cześć, nazywam się Igor Dąbrowski i jestem studentem 4 roku Informatyki w Biznesie. Swoją przygodę z Kołem Naukowym SAPer rozpocząłem na 3 semestrze uczestnicząc w zajęciach modułu BI. Wybrałem SAPera, ponieważ chciałem rozwinąć swoje praktyczne umiejętności oraz poszerzyć wiedzę w obszarze analityki biznesowej i systemu SAP. Dzięki KN SAPer pracuję na stanowiskach pracy związanych z programowaniem w języku ABAP jak i z programem QlikSense.

Patrycja Gierczyk

Cześć! Jestem studentką trzeciego roku Analityki gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dołączyłam do KN SAPer, ponieważ chciałam poznać narzędzia wykorzystywane w analizie danych biznesowych. W ubiegłym roku uczestniczyłam w warsztatach grupy BI. W roku akademickim 2017/18 jestem odpowiedzialna za jej koordynowanie. Moim zadaniem będzie zapewnienie ciekawego doświadczenia członkom grupy, chcącym postawić swoje pierwsze kroki w świecie Business Intelligence.

Karolina Wieczorek

Hej! Jestem studentką 4 roku Informatyki w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pracuję jako konsultant do spraw wdrożeń i dzięki możliwości pracy z różnymi firmami, przy różnych wdrożeniach ciągle mam do czynienia z nowymi wyzwaniami. W tym roku będę odpowiedzialna za koordynowanie grupy finansowej w kole SAPer. Moim głównym celem jest pokazanie jakie możliwości daje finansowa strona SAPa  zaczynając od planowania finansowego, analityki, zarządzania, ryzyka i kończąc na szeroko pojętej księgowości.

Jakub Olszewski

Cześć,

Jestem Kuba i studiuję na 3. roku Informatyki w Biznesie. W najbliższym roku będę opiekunem grupy ABAP.

Moja przygoda z Kołem Naukowym SAPer zaczęła się rok temu jako członek grupy wydruków SmartForms.

Dzięki udziale w eventach, które promował SAPer, zostałem Konsultantem Technologii SAP w firmie Hicron, gdzie zajmuję się tworzeniem aplikacji opartych o język programowania ABAP.

Moim celem będzie pomoc dla Ciebie w wejściu w świat SAPa od strony konsultanta technicznego i dewelopera.

Piotr Dolega

Infrastruktura, DW