Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ogrodzenia systemowe zapewniające łatwy i szybki montaż

 

W trakcie budowy ogrodzenia można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Wystarczy skorzystać z tzw. ogrodzeń systemowych, czyli inaczej ogrodzeń panelowych. Są to ogrodzenia, do których wystarczy kupić gotowe panele (służące od razu do montażu).

Rodzaje ogrodzeń panelowych – metalowe, drewniane i betonowe

ogrodzenia panelowe z GliwicSame panele mogą być wykonane z różnych materiałów podstawowych. Są to panele metalowe, drewniane oraz betonowe. Takie systemy można zamówić w paczkach jak meble – również przez internet. Potem wystarczy już tylko złożyć płot i co najważniejsze – nie trzeba spawać konkretnych elementów! Do zalet ogrodzeń systemowych należy z pewnością to, że są to płoty uniwersalne. Przęsła mogą zostać zamontowane do gotowych produktów dołączonych do całego systemu, ale też można montować przęsła do elementów, które stoją wokół domu, czyli najczęściej metalowych słupków. Dlatego ogrodzenia panelowe z Gliwic to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę montażu i demontażu. Samo ogrodzenie można budować wraz z cokołem, ale też bez niego, co jest kolejną zaletą. Jeśli budujemy ogrodzenie panelowe bez cokołu, to w takim przypadku w fundamencie punktowym osadzane są tylko słupki. Montaż paneli jest bardzo prosty. Zresztą wraz z panelami sprzedawca dostarczy klientowi instrukcję montażu. Większość zestawów z panelami można zamontować całkowicie samodzielnie, bez pomocy fachowców.

Nie trzeba też do tego specjalnych narzędzi – wystarczy naprawdę standardowe wyposażenie garażu, by zamontować ogrodzenie systemowe wokół domu. Jest to też duża oszczędność czasu. Większość firm oferuje dostawę w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, czyli naprawdę szybko. Oczywiście dotyczy to standardowych i popularnych paneli. W przypadku paneli oryginalnych, niestandardowych czas oczekiwania jest dłuższy (kilka tygodni).