Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Okna z Katowic i ich montaż

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważny jest montaż okien. Choćby były to najlepsze i najbardziej szczelne okna z Katowic, jeśli nie są odpowiednio zaizolowane i umieszczone w bryle budynku to nadal mogą wpuszczać nieprzyjemny chłód lub gorące powietrze do domu.

Okna z Katowic nie są drogie.

oknoNa takich robotach budowlanych nie można oszczędzać i lepiej jest zostawić to profesjonalistom. W przeciwnym razie będziemy się męczyć potem z dodatkowymi uszczelkami, zakrywali okna kocami i próbowali je dodatkowo ocieplać, co przynosi raczej mizerne rezultaty. Jak więc prawidłowo zamontować okna pcv? Najpierw musimy je umieścić w bryle budynku za pomocą kotew lub dybli. Okna z Katowic muszą być osadzone w odległości od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów od muru. Kotwy przykręca się do ościeżnicy i muru, natomiast dyble tylko do muru. Dyble zazwyczaj stosuje się tylko w przypadku dużych i ciężkich okien, w pozostałych przypadkach mamy kotwy stalowe. Między okna a mur stosujemy piankę poliuretanową. Kiedy wyschnie możemy dodatkowo zabezpieczyć okna drewniane silikonem, który zabezpieczy wchodzenie wilgoci do domu. Po zamontowaniu okien możemy przejść do kładzenia tynków i malowania ścian. Tylko tak zamontowane okna pcv czy okna drewniane z Katowic zapewnią nam odpowiednią izolację. Dzięki niej unikniemy w zimie horrendalnych rachunków za ogrzewanie, ponieważ zimne powietrze przedostaje się do domu i wychładza pomieszczenia. Poza tym wilgoć dodatkowo wzmacnia poczucie zimna, więc dobre ogrzewanie będzie niezbędne jeśli okna będą źle umieszczone. Montaż oczywiście to jedno, ale same okna to drugie.

Okna z Katowic drewniane zapewniające niskie straty energii będą najlepsze dla naszego domu i pozwolą uniknąć wysokich rachunków.