Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Oryginalne torebki na wiosnę i lato

W końcu doczekaliśmy się wiosny. Wraz ze słońcem i wyższymi temperaturami pojawiły się w sklepach nowe kolekcje ubrań. Już od niemal miesiąca możemy przyglądać się temu, co będzie modne w sezonie wiosenno- letnim. Takim motywem przewodnim jest nawiązanie do natury. Projektanci proponują zwiewne kreacje z ciekawymi dodatkami, wśród których prym wiodą torebki.

Sznurkowe torebki hitem sezonu

torebki ze sznurkaPoczątek wiosny przyniósł ze sobą nie tylko ładną pogodę, ale też zmiany kolekcji dostępnych w sklepach. W nadchodzącym sezonie wiosenno- letnim w porównaniu do ubiegłorocznego, pojawi się trochę zmian. Przede wszystkim większy nacisk postawiony jest na naturalność. Dominują zwiewne ubrania i nietypowe dodatki. Wśród dodatków zupełnym numerem jeden są torebki. W wielu stylizacjach powtarzają się oryginalne torebki ze sznurka, które idealnie pasują na przykład do letnich sukienek. Takie torebki to mniej lub bardziej kolorowe plecionki, tworzące albo duże torby, albo małe torebeczki. Duże, plecione torby idealnie nadają się na plaże, a także na wyjście w miasto. Są one bardzo wytrzymałe i pojemne, można więc w nich przenosić różnego rodzaju zakupy. Jak chodzi o mniejsze plecione torebki, to styliści polecają je na wieczorne wyjścia, na przykład na imprezę lub na grilla. Plecione torby można zakupić w sklepach, ale także od indywidualnych artystów, dla których tworzenie toreb ze sznurka jest elementem ich artystycznej pasji.

Wraz z wiosną pojawiły się w sklepach nowe kolekcje ubrań. W tym roku moda idzie w kierunku natury i oryginalnych rozwiązań. Prawdziwym hitem sezonu mają być nietypowe dodatki, a wśród nich torebki ze sznurka w różnych rozmiarach. Takie sznurkowe torebki pojawiają się w wielu stylizacjach na światowych wybiegach mody i na wystawach sklepowych.