Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Osłona na okno w dachu

Coraz więcej domów posiada okna dachowe. Wynika to z mody na budynki piętrowe, które posiadają poddasze. Poza odpowiednią izolacją ścian i sufitu ważne jest także zamontowanie rolet, które ochronią nas przez palącym słońcem, jakie potrafi wdzierać się przez okna dachowe. 

Roleta na okno w dachu 

rolety na okna dachowe warszawaRolety dachowe posiadają naprawdę szereg zalet. Przede wszystkim chronią nas przed światłem, którego kąt padania może być naprawdę uciążliwy. Ciężko jest więc pracować w pomieszczeniach, w których światło słoneczne bezustannie odbija się od monitora. Rolety to także świetna izolacja termiczna – dobrze sprawdzają się w lecie, gdy wysoka temperatura daje nam w kość. Zamknięte rolety nie przepuszczają światła, a co za tym idzie – wysokiej temperatury. Jeśli interesują nas rolety na okna dachowe Warszawa to dobre miejsce do poszukiwań. Znajdziemy tam wielu wykonawców, którzy zajmują się wyrobem i montażem rolet na zamówienie oraz gotowych osłon. Rolety posiadają z reguły długą gwarancję, upewnia nas to w ich trwałości. Rolety przyczepiane są do okien w specjalny sposób, by skośna konstrukcja okna nie miała wpływu na sterowanie nimi. Ponadto, istnieje wiele firm, które zajmują się wykonywaniem rolet automatycznych – możemy je otwierać i zamykać za pomocą jednego przycisku, nawet wtedy, gdy leżymy już w łóżku. Rolety dachowe skutecznie uprzyjemniają nam codzienne funkcjonowanie. Kolor rolet zależny jest od naszych osobistych upodobań, możemy je więc dostosować do panującej w pokoju aranżacji. Niektórzy producenci oferują również rolety z ciekawymi nadrukami, które świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. 

Poddasze to bardzo klimatyczne, przytulne miejsce. Często jednak boimy się z niego korzystać, ponieważ wiąże się to z wysoką lub niską temperaturą. Montując funkcjonalne rolety ochronne, mamy pewność, że czas spędzony na poddaszu będzie przyjemny.