Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ozdoby ślubne z pomysłem

Pary młode kochają przebijać się w coraz to nowych pomysłach na to, jak uświetnić tę uroczystość. Są oczywiście wyznawcy tradycyjnych wesel, jednak inni lubią trochę zaszaleć i wyróżnić się spośród tłumu. Nie wszyscy robią to jednak dla poklasku – chcą po prostu spełnić swoje największe ślubne marzenia.

Udekoruj swój ślub

dekoracje ślubu w plenerze warszawaPrawdę mówiąc, jako mała dziewczynka zawsze podobała mi się bajka o małej syrence. Minęły lata, dorosłam, skończyłam studia, znalazłam pracę, później związałam się z chłopakiem, aż w końcu klęknął przede mną z pierścionkiem i moje marzenia z dzieciństwa wróciły – kto w końcu nie chciałby mieć ślubu jak syrenka i jej książę? Wzięli oni ślub na statku i też tak chciałam. Wesele za to miało odbyć się na jednej z Warszawskich plaż. Wszystko dokładnie rozpisałam, przygotowałam menu, tylko wystąpił mały problem: kto się zajmie dekoracjami? Zdecydowałam się poszukać pomocy. I znalazłam! Dekoracje ślubu w plenerze Warszawa to była ostatnia deska ratunku. Gdyby nie odpowiednia firma, z którą skonsultowałam wszystkie swoje pomysły, to naprawdę musiałabym zrezygnować z dekoracji, albo przenieść ślub w inne miejsce, ale na szczęście ostatecznie wszystko się udało. Odpowiednie dekoracje dodały wszystkiemu uroku, a ja, żeby jeszcze bardziej upodobnić się do ukochanej postaci, przefarbowałam włosy na czerwono. Każdy z gości przyznał, że był to bajkowo-królewski ślub.

Warto spełniać swoje ślubne marzenia, w końcu taka okazja trafia się jedynie raz w życiu, Mogą nam się one wydawać niedorzeczne, ale to nie powinien być powód, by się poddawać i z nich rezygnować – pamiętajmy o tym. Wystarczą z naszej strony jedynie chęci i trochę pracy oraz przygotowań, ale kiedy zobaczymy efekt, z pewnością niczego nie będziemy żałować.