Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Pary kolczyków dziecięcych

 

Wiele małych dziewczynek pragnie naśladować swoje mamy we wszystkim, począwszy od pracy, a skończywszy na stylu ubierania się. Często więc małe dziewczynki przebierają się w za duże ubrania swojej mamy i chętnie przymierzają jej biżuterię.

Prezent w postaci kolczyków ze złota

kolczyki złote dla dzieciCzęsto mamy widząc jak ich córki chętnie malują się czy przymierzają biżuterię decydują się na kupno biżuterii odpowiedniej do ich wieku. Najczęściej są to kolczyki złote dla dzieci, bo dziewczynki chętnie je przymierzają. Zanim jednak je kupimy, należy oczywiście najpierw przebić dziecku uszy u doświadczonej kosmetyczki. Wiele mam wręcz uważa, że lepiej to zrobić, kiedy dziecko jest jeszcze małe. Następnie należy wybrać odpowiedni rodzaj kolczyków. Te ze złota najczęściej podobają się małym dziewczynkom. W profesjonalnych salonach jubilerskich dostępne są modele przeznaczone właśnie dla najmłodszych. Mają bardzo różne, zabawne kształty, jak motylki, serduszka. kwiatki, koniki, a niektóre zdobione są dodatkowo kolorowymi emaliami czy błyszczącymi cyrkoniami. Wśród najróżniejszych kwiatów, zwierzątek czy owadów z pewnością wybierzemy odpowiedni model. Warto również wybrać się do sklepu z dzieckiem, żeby samodzielnie wybrało sobie prezent albo skonsultować go przed kupnem z osobą chcącą taki prezent podarować. Wtedy będziemy mieć pewność, że będzie trafiony i, że będzie się naszemu dziecku podobać. Zbliżające się urodziny czy na przykład komunia są dobrym momentem na sprawienie tak wyjątkowego prezentu dla małej dziewczynki.

Wyjątkowa biżuteria, a zwłaszcza kolczyki, to z pewnością oryginalny prezent dla dziecka. Szczególnie złote kolczyki w kształcie uroczego misia czy serduszka powinny spodobać się małej elegantce, która do tej pory chętnie nosiła kolczyki swojej mamy.