Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Pendrive z grawerem

Prowadzę własną firmę już od dwóch lat. Zawsze jednak byłem zdania, że obronię się na rynku świetną jakością świadczonych usług. Nie uważałem jednak, że powinienem zainwestować pewną pulę pieniędzy w reklamę, a konkretniej w gadżety reklamowe. Dopiero kolega podpowiedział mi, żebym przeznaczył trochę kasy na kupno grawerowanej pamięci USB w celu reklamowym.

Pendrive z nadrukiem z Warszawy

pamięć USB z grawerem z WarszawyOd dwóch lat prowadzę swoje przedsiębiorstwo. Praca ta daje mi bardzo dużo satysfakcji. Codziennie dbam o to, by jakość świadczonych przez nas usług stała na najwyższym poziomie. Przed bardzo długi czas uważałem, że to wystarczy, że nie muszę bardziej się starać. Podczas luźnej rozmowy z kolegą, który pracuje w branży marketingowej, wyszło na jaw, że mój tok rozumowania jest nieco błędny. Kolega ten podpowiedział mi, abym przeznaczył trochę pieniędzy na gadżety reklamowe. Doradził, że wśród nich może pojawić się na przykład pamięć USB z grawerem z Warszawy. Wygrawerowana na tej pamięci miała być oczywiście nazwa mojej firmy. Pomysł kolegi przypadł mi do gustu, ponieważ nie był drogi, a podobno miał okazać się skuteczny. Zaufałem mu więc i nawiązałem współpracę z pewną świetną warszawską firmą, która zajmuje się produkcją tego typu spersonalizowanych gadżetów, w szczególności pamięci USB. Kiedy odbierałem gotowe zamówienie, byłem bardzo podekscytowany. Miałem wrażenie, że przenoszę swoją firmę na kolejny etap działalności.

Teraz bardzo często ofiarowuję swoim klientom pamięć USB z logo mojej firmy. Logo to jest grawerowane, dzięki czemu pendrive prezentuje się bardzo elegancko. Mam nadzieję, że taka forma reklamy okaże się skuteczna. Jeśli tak się stanie, będę swojemu koledze marketingowcowi bardzo wdzięczny i z pewnością miło mu się odwdzięczę.