Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

malowanie proszkowe

Piaskowanie i malowanie proszkowe metalu

Zawsze chciałem mieć własny motor. Niestety nie było mnie stać na wymarzony model. W moim garażu stał bardzo stary model jakiegoś jednośladu. Stwierdziłem, że w niego zainwestuję i spróbuję odnowić. Wiedziałem, że nie będzie to nic profesjonalnego jednak mogę spełnić trochę swoje marzenia.

Malowanie proszkowe motoru w Opolu

malowanie proszkoweZależało mi aby móc dojeżdżać do pracy w ciepłe letnie dni. Na początku zaprowadziłem swój sprzęt do mechanika. On wymienił silnik i naprawił resztę usterek związanych z techniką. Następnie ja chciałem się zająć poprawą jego wizualnego wyglądu. Lata sprawiły, że był w złej kondycji. Nawet zbiornik na paliwo wyglądał bardzo nie ciekawie. Miałem kolegę, który mógł wykonywać biegle malowanie proszkowe Opole. Musiałem jakoś pozbyć się starego lakieru i nałożyć dużo ładniejszy kolor. Najbardziej podobała mi się odcień zieleni. Ostatecznie po usunięciu starej warstwy farby mogłem rozpocząć malowanie. Na Śląsku jest niestety bardzo mało dobrych sklepów z lakierami. Ja chciałem to wykonać samodzielnie. Takie piaskowanie zaoszczędziło mi bardzo dużo czasu, ponieważ papierem ściernym wykonałbym to niedokładnie i trwałoby to kilka godzin. Teraz miałem dokładnie oczyszczone elementy. Ostatecznie mój jednoślad wyglądał bardzo atrakcyjnie. Znalazłem na niego kupca, który zdecydował się nabyć ode mnie wyrestaurowany nowy model motoru.

Za zarobione pieniądze nabyłem coś zupełnie innego niż planowałem. Rower elektryczny okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem dojazdu do pracy. Mogłem pokonywać trasę w szybkim tempie bez stania w korkach i poruszania się przestrzenią miejską.