Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Poderwanie pięknej kobiety na imprezie

Dość późno zacząłem się interesować kobietami. Wcześniej, to najważniejsi byli kumple, szkoła i gry komputerowe. Większość moich kolegów już miało dziewczyny, ale ja nikogo nie szukałem. Dopiero po ukończeniu studiów poważnie zacząłem myśleć o związku. Musiałem sobie znaleźć partnerkę.

Świetny sposób na poderwanie kobiety na imprezie

jak poderwać kobietę na imprezieKumpel doradził mi, żebym poszedł z nim na imprezę, bo tam najłatwiej było poderwać jakąś kobietę. Ja jednak nie miałem żadnego doświadczenia i nie miałem pojęcia jak poderwać kobietę na imprezie, dlatego dla mnie to i jak było trudne. Poszedłem jednak z Jarkiem na tę imprezę. Był to modny klub, do którego przychodziło mnóstwo osób. Było tam wiele atrakcyjnych kobiet. Spodobała mi się blondynka, która bawiła się w towarzystwie koleżanki. Jak miałem do niej podejść i zagadać? O co miałem zapytać? Jarek dał mi kilka wskazówek na temat tego jak podrywa się kobiety na imprezie i postanowiłem to wykorzystać. Podszedłem do niej i zapytałem jak się bawi. Później rozmowa już naturalnie się potoczyła. Zaoferowałem jej drinka i się zgodziła. Poszliśmy usiąść przy barze. Zgodnie ze wskazówkami, pytałem ją o zainteresowania, gdzie lubi się bawić i czy ma jakieś zwierzę w domu. Blondynka była mną zainteresowana, co od razu zauważyłem. Jarek podsunął mi świetny pomysł na poderwanie kobiety. Wystarczyło się nią zainteresować i pytać o wszystko. Świetnie się bawiłem w towarzystwie tej kobiety i na koniec dostałem od niej numer telefonu.

Jarek był zadowolony ze mnie, bo nie spodziewał się, że w ogóle uda mi się jakąkolwiek kobietę poderwać. Byłem dość przystojnym facetem, co znacznie mi ułatwiało wszystko. Z Asią, kobietą z klubu umówiłem się na kawę i przyjęła moje zaproszenie. Będzie z tego coś poważnego.