Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Podwieszane fotele ogrodowe

Posiadając przestrzeń na świeżym powietrzu wokół domu, można puścić wodzę fantazji w procesie projektowania wystroju. Piękne meble zewnętrzne będą wspaniałym dopełnieniem i praktycznym udogodnieniem w okresie letnim i wiosennym. Na rynku jest jednak wiele rodzajów, a z czasem pojawiają się ich jeszcze więcej. Które więc wybrać, by cieszyć się nie tylko pięknym wystrojem, ale i praktycznością?

Elegancki i funkcjonalny fotel do ogrodu

fotel wiszący do ogroduOprócz klasycznego zestawu stolika i krzeseł lub kanapy z fotelami warto pomyśleć o ekstrawagancji, czyli o podwieszanym koszu. Fotel wiszący do ogrodu nie tylko wygląda spektakularnie, ale też zapewnia wygodę i relaks, jakiego nie doświadczy się na zwykłym fotelu. Aby go zamontować, należy mieć zadaszenie nad ogrodem, a nie każdy ma takie warunki. Są jednak też takie, które stoją na własnym stelażu. Dzięki temu każdy, kto ma choć odrobinę wolnego miejsca na tarasie, może sobie na niego pozwolić. Podwieszane fotele mają różne rozmiary i są wykonane z różnych materiałów. Najczęściej spotyka się kosze, wykonane z technorattanu ze stalową ramą. Jest to klasyczny model fotela, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania, stabilną konstrukcję oraz długą trwałość materiałów. Bujane fotele wykonać można też z płótna lub drewna. Każdy jest wyposażony w miękkie poduszki lub wyściełane wnętrze.

Zaletą wiszącego fotela w ogrodzie jest przede wszystkim wygoda – zwolennicy podkreślają, że podwieszane kosze są bardziej komfortowe, niż zwykłe siedziska. Oprócz wygody, wiszące fotele wyglądają ekskluzywnie i podkreślają wystrój wnętrza ogrodu, nadając mu prestiżu i elegancji. Na czas sezonu zimowego, fotel na ramie może ozdobić również salon – jego wygląd jest na tyle uniwersalny, że wpasuje się w praktycznie każde klasyczne pomieszczenie.