Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Pojemniki na psie odchody

Sprzątanie po psach to w Polsce znaczący problem. Tyle się mówi o ochronie środowiska, ale sprzątanie po pupilu jest traktowane po macoszemu. Wyrzuć to co zostawi Twój pupil do pojemnika na psie odchody.

Pojemniki na psie odchody są potrzebne.

pojemnik na psie odchodyIdzie sobie właściciel na spacer z pieskiem, no i wiadomo pies też stworzenie musi swoje zrobić. To jeśli zrobi to weź człowieku i posprzątaj po nim. Nie chciałbyś, żeby w domu Ci narobił. Ja wiem że pojemniki na psie odchody to rzadkość na naszych polskich osiedlach, ja wiem, że kosze uliczne są dwa na osiedle, ale czy to powód żeby wyrzucać śmieci na trawnik? Nie! Nikt w swoim domu nie wyrzuca śmieci obok siebie i sprząta. Zróbcie to samo na dworze. Segregacja odpadów to nie wszystko. Kosze metalowe są potrzebne. Co do segregacji to ludzie nie pamiętają o wielu rzeczach. np., że istnieją takie odpady jak niebezpieczne dla środowiska. Są to odpady elektryczne. Takie odpady jak zużyty sprzęt RTV i AGD są zbierane do specjalnych pojemników. Pojemniki na leki przeterminowane są jak sama nazwa wskazuje na leki przeterminowane. Znajdują się w aptekach. Dodatkowo baterie i akumulatory są w tej grupie ponieważ zawierają w sobie kwas. Żarówki i świetlówki też są w tej grupie odpadów. No oprócz tego obowiązuje nas selektywna zbiórka odpadów, aczkolwiek wielu ludzi jej nie przestrzega albo po prostu ją olewa. A co za problem przed wrzuceniem do swojego domowego śmietnika zastanowić się gdzie go wrzucić? Papier do papieru, szkło do szkła czy tworzywa sztuczne tam gdzie się należy? Ja nie widzę problemu. Tak samo w sprzątaniu po swoim pupilu czy nie rzucanie śmieci gdzie popadnie. Ochrona środowiska jest bardzo ważna w czasach, gdzie jest tyle sprzętu, że środowisko ulega degradacji.

Wszystkie spaliny, freony przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej, która powoduje ocieplenie klimatu. Pamiętajmy o sobie segregujmy śmieci. Mimo wszystko pojemniki na psie odchody jest za mało.