Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Polecany escape room

Od najmłodszych lat fascynują nas różnego rodzaju zagadki, tajemnice i niewyjaśnione sprawy. Interesujemy się programami o tej tematyce, czytamy książki czy też prasę. Zdarza się nawet, że oglądamy filmy kryminalne i horrory. Wszystko to po to, aby poczuć odrobinę adrenaliny. Działa ona na nas pobudzająco i motywuje do podjęcia określonego działania.

Czy warto korzystać z escape roomów?

escape room w KrakowieWłaśnie tego typu potrzeby doprowadziły do powstania w wielu miejscach tak zwanych pokoi zagadek. Stanowią one doskonałą rozrywkę nie tylko dla młodzieży ale również dla osób w średnim wieku a nawet starszych. Pokoje te ustawione są tematycznie, możemy więc sprawdzić w jakim otoczeniu chcielibyśmy spróbować swych sił. Takim najbardziej polecanym i najczęściej odwiedzanym jest escape room w Krakowie, możecie się o tym przekonać czytając posty na portalach społecznościowych. Do pokoju wchodzimy w określonej liczbie osób. Po zamknięciu drzwi jesteśmy zmuszeni rozwiązywać kolejne zagadki i wykonywać polecenia tak, aby można było opuścić to miejsce. Przez cały czas jesteśmy obserwowani przez osobę która odpowiada za nasze bezpieczeństwo i w razie potrzeby służy nam pomocą lub podpowiedzią. Jeżeli dojdzie do bardzo stresującej sytuacji i okaże się, że nie jesteśmy w stanie sami rozwiązać zagadek pozwalających nam na opuszczenie pokoju możemy liczyć na pomoc obsługi. Miejsce to jest pod stałym monitoringiem co gwarantuje nam stu procentowe bezpieczeństwo.

Dlatego też bardzo wiele osób chce w ten sposób sprawdzić swoje reakcje na stres i odporność psychiczną. Miejsce takie jak escape room w Krakowie może być doskonałym prezentem okolicznościowym dla kogoś, kto lubi zagadki i tajemnice. Wystarczy znaleźć kontakt za pomocą przeglądarki internetowej i zarezerwować  interesujący nas tematycznie pokój w odpowiadającym nam czasie.