Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Pominięty w remoncie kamienny parapet wewnętrzny

Ostatni remont, jaki przeprowadziliśmy w naszym domu pozostawił po sobie pewien niedosyt. Wszystko co zleciliśmy zostało zrobione poprawnie i pod tym względem nie mieliśmy się do czego przyczepić. Problemem było coś, o czym zwyczajnie nie pomyśleliśmy na etapie planowania.

Do zrobienia został parapet wewnętrzny z kamienia

parapety wewnętrzne z kamieniaPomysłodawcą takiego rozwiązania była moja żona, która dawno temu wypatrzyła gdzieś kamienne parapety. Uznała, że jest to tak piękne, że koniecznie musi znaleźć się w naszym domu. Przyznam, że nie oponowałem – mi również parapety te przypadły do gustu. Były z nami bardzo długo i niestety one również ulegały wpływowi czasu. Nie sądziliśmy jednak, że nadają się one do odświeżenia. Problem był taki, że po remoncie salonu okazało się, że wszystko poza tymi właśnie parapetami lśni nowością. W tej sytuacji należało poprawić również i to. Skontaktowaliśmy się z ekipą i spytaliśmy czy znajdą dla nas czas jeszcze w tym tygodniu. Gdy usłyszeli, że do zrobienia są parapety wewnętrzne z kamienia stwierdzili, że uda im się wcisnąć nas gdzieś w grafik i przyjechać. Byliśmy z tego bardzo zadowoleni. Gdy przyjechali, od razu zabrali się do pracy. Parapety nie były jakoś szczególnie trudne do odnowienia, nie wymagały też nie wiadomo jak długiego czasu, by je zrobić. Ekipa w moment się z tym uporała i zaprezentowała nam efekt pracy. Okazało się, że po tym krótkim czasie nasze wewnętrzne parapety z kamienia wyglądały jakby były nowe. Nie wiedzieliśmy jak mamy dziękować ekipie, która pomogła nam się z tym uporać. Teraz wszystko do siebie pasowało i wyglądało razem idealnie.

Od czasu tamtej przygody pamiętaliśmy już, by zawsze dbać o każdy detal podczas remontu. To, że obecnie wydaje nam się, że możemy pominąć jakiś element nie oznacza, że po skończonej pracy będzie do dobrze wyglądało. Czasem lepiej jest wydać więcej pieniędzy i mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.