Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ponadczasowość porcelanowej zastawy

Od zawsze marzyłam, aby mieć piękną zastawę obiadową, aby móc przyjmować gości w eleganckiej atmosferze. W te święta teściowa sprezentowała mi taką zastawę. Serwis obiadowy prezentuje się niezwykle elegancko. Porcelana to synonim luksusu, ponieważ niegdyś korzystały z niej tylko elity. Porcelanowa zastawa obiadowa podnosi prestiż i sprawia, że spotkania w gronie najbliższych są niezwykle odświętne.

Porcelanowy serwis obiadowy

talerze porcelanoweSerwis obiadowy przeznaczony jest dla 12 osób i składa się z 43 elementów. Wykonany jest z najwyższej klasy porcelany, a elementy dekoracyjne zrobione są platynowej siatki. Na rynku dostępne są komplety wykonane w przeróżnych stylach, ze zdobieniami lub bez. Ja jednak preferuję klasyczny minimalizm w zdobnictwie. Na mój serwis obiadowy składają się talerze porcelanowe różnej wielkości tzn. talerz płytki, głęboki przeznaczony do podawania zupy czy też talerz deserowy. W zestawie znajdują się również różnego rodzaju półmiski, salaterki, sosjerka i przede wszystkim 3 litrowa waza na zupę. Ogromną zaletą mojego zestawu jest to, że naczynia te można bezpiecznie myć w zmywarce. Podawanie potraw w wysokiej jakości porcelanie pozwala na bardzo atrakcyjne wyeksponowanie ich. Tworzy niezwykle elegancki klimat i sprawia, że spotkania w gronie rodzinnym czy z przyjaciółmi stają się wyjątkowe. Serwis obiadowy wykonany z porcelany jest też niezwykłą ozdobą stołu. Szczególnego uroku nadaje postawiona na środku stołu piękna waza.

Jestem bardzo zadowolona z porcelanowego serwisu obiadowego, który został mi sprezentowany. Wszystkie elementy wykonane są niezwykle starannie i prezentują się bardzo elegancko. Dania podawane na porcelanowych talerzach wyglądają znacznie lepiej. Moim ulubionym elementem zestawu jest ogromna waza na zupę.