Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Popularne domowe jogurty

 

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić swój tryb życia. Jestem po trzydziestce a czułam się do tej pory jakbym miała co najmniej dziesięć lat więcej. Nie miałam praktycznie żadnego ruchu a do tego nie odżywiałam się zbyt dobrze.

Samodzielnie zrobiony jogurt ma dobre oddziaływanie dla zdrowia

dobry domowy jogurtJadłam często na mieście i to tłusto i niezdrowo. Chciałam bardzo to zmienić. A przy okazji oczywiście schudnąć. Zauważyłam, że koleżanka z pracy, która ma bardzo doba sylwetkę od dawna przynosi jogurty do pracy. Ja myślałam, że jest to taki zwykły jogurt, który kupiła w sklepie tylko nie rozumiałam dlaczego jest on przekładany do innego pojemnika. Spytałam się więc koleżanki o to. Powiedziała mi, że ona sama robi jogurty i że takie zrobione samemu smakują zupełnie inaczej i ona po nich czuje się znacznie lepiej. Stwierdziłam, że muszę to sprawdzić. Koleżanka powiedziała mi, że to właśnie dzięki tym jogurtom jest w stanie utrzymać sylwetkę w odpowiedniej formie. Kupiłam specjalne bakterie, które są potrzebne do zrobienia jogurtu i mleko. Nie przypuszczałam nawet, że jest to tak proste. A taki dobry domowy jogurt smakuje zupełnie inaczej niż taki jaki znam. Zaczęłam robić nawet desery z użyciem jogurtu i owoców. nie spodziewałam się, że coś takiego może mi aż tak bardzo smakować. W sumie teraz nie wyobrażam sobie dnia bez takiego właśnie posiłku. Zauważyłam też, że schudłam i zaczęłam się ogólnie czuć lepiej. Zresztą jogurt robi sobie teraz praktycznie cała moja rodzina.

Najpierw się śmiali, że się z tym bawię. Jednak gdy posmakowali jak smakuje taki domowy jogurt to sami zaczęli go wytwarzać. Zresztą nie jest to proces długi czy skomplikowany i myślę, że nawet dziecko by mogło się tym zająć. Zauważyłam też, że moja odporność się zwiększyła.