Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Pościel z naturalnego materiału

 

Smerfy, to bajka na której się wychowałam. Moim zdaniem jest ona bardzo ciekawa i zabawna a jednocześnie promuje naprawdę wspaniałe wartości. Bajka jest również bardzo przyjemna dla oka i nie ma w niej nadmiaru bodźców, które nadmiernie pobudzałyby dziecko. Dlatego właśnie starałam się w moim synku zaszczepić miłość dla tej bajki i na szczęście udało mi się tego dokonać.

Pościel z przyjaznym wizerunkiem smerfów

bawełniana pościel smerfyJestem bardzo zadowolona, że w moim domu znajduje się bawełniana pościel smerfy. Dzięki temu, że pościel jest wykonana z naturalnej bawełny, jest ona jednocześnie przyjazna dla skóry i przewiewna, w związku z czym nawet w upalne noce nie powoduje nadmiernej potliwości. Dodatkowo pościel jest produkowana na terenie europy, w związku z czym mam pewność, że jest ona zgodna z europejskimi standardami bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o kontakt z dziećmi. Pościel jest dostępna w wielu wersjach, ukazujących różne kadry z filmu. Kolory wiernie oddają kolory bajki, dzięki czemu dziecko ma poczucie bezpośredniego związku z ulubionymi bohaterami bajki. Dodatkowo na pościeli znajdują się określone napisy, głównie są to imiona smerfów, które zainteresowały mojego synka nauką czytania. Moim zdaniem ta pościel ma więc również wartość edukacyjną, ponieważ faktycznie, synek zaczął już rozpoznawać litery i bardzo chętnie uczy się dalej, czyniąc bardzo szybkie postępy. Jak dla mnie, to produkt idealny.

Pościel dla dziecka, to nie tylko poszewki na poduszki, czy kołdrę, które powinny być przyjemne w dotyku i bezpieczne dla skóry. To również sposób na spersonalizowanie sypialni a co za tym idzie stworzenie dziecku komfortowych warunków. Pościel na którą ja się zdecydowałam posiada również walory edukacyjne, przez znajdujące się na niej napisy.