Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Praktyczne i niezawodne rolety

Nowocześnie wykończone pomieszczenia zawsze przyciągają uwagę. Obecnie można zastosować wiele niebanalnych projektów aranżacyjnych, zgodnie z własnym gustem i wymaganiami dotyczącymi funkcjonalności. Do każdego z domowych wnętrz dedykowane są atrakcyjne rozwiązania.

Atrakcyjne rolety plisowane

plisy łomiankiW gustownych aranżacjach zawsze starannie dobierane są przesłony okienne. Świetnym rozwiązaniem są nowoczesne rolety, które można dopasować pod względem wymiarów oraz kolorystyki. Co więcej, producenci oferują różne rodzaje rolet, a każdy z nich ma swoja specyfikę. Na tle innych modeli z pewnością wyróżniają się rolety plisowane, których konstrukcja pozwala na przesłonięcie fragmentu okna zarówno od dołu, jak i od góry. Jeżeli poszukiwane są wysokiej jakości plisy Łomianki oferują szeroki wybór atrakcyjnych rolet z różnych materiałów. W zależności od rodzaju pomieszczenia można wybrać plisy wykonane z tkaniny transparentnej, półzaciemniającej lub typowo zaciemniającej. Ten ostatni wariant doskonale sprawdza się w pomieszczeniach słonecznych, szczególnie w okresie upalnego lata. Do stylu aranżacyjnego oraz indywidualnych preferencji użytkowników można dopasować oczywiście kolor rolety. Miłośnicy klasyki mogą wybierać spośród stonowanych i pastelowych odcieni, dla entuzjastów designerskich form przygotowane zostały plisy w wyrazistych kolorach. Co ważne, rolety plisowane znakomicie nadają się również do pomieszczeń biurowych – np. do gabinetów oraz sal konferencyjnych.

Modne i starannie wykończone wnętrza to zawsze efekt wielu zabiegów aranżacyjnych. Ważne są nie tylko meble, ale też techniki wykończeniowe oraz wyposażenie dodatkowe. Skrupulatnie dobrane kolory, materiały i dekoracje gwarantują satysfakcjonujący efekt finalny w domowych wnętrzach.