Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Prywatne usługi concierge na zamówienie

 

Z usług prywatnego asystenta, tzw. concierge, korzysta wielu biznesmenów, ludzi na stanowiskach i przedstawicieli świata show biznesu. Wszystko dlatego, że osobisty asystent odciąża w wykonywaniu wielu czasochłonnych czynności. Concierge wyszuka i zaplanuje wyjazd zagraniczny, znajdzie ciekawe wystawy i przedstawienia teatralne, na których warto bywać.

Asystent do spraw kultury i wyjazdów

usługi conciergeConcierge może być równie dobrze nazwanym asystentem do spraw związanych z wydarzeniami kulturalnymi. Potrafi szybko zorganizować bilety na premierę do kina, teatru, opery i na koncert. Niedrogie usługi concierge można zamówić jednorazowo. Można też korzystać z asystenta systematycznie i tym samym nie tracić czasu na powtarzalne czynności, typu dzwonienie do różnych instytucji. Concierge ma w swoim zakresie usług także planowanie rozmaitych wyjazdów, zarówno służbowych, jak i prywatnych. To nieoceniona pomoc dla ludzi zapracowanych, którzy chcą szybko i profesjonalnie zaplanować sobie krótki urlop zagraniczny. Taki asystent dokona najlepszej rezerwacji lotów, zamówi przejazd z lotniska do hotelu i zadba o każdy, najdrobniejszy element pobytu. Jednym słowem, osobisty asystent-concierge planuje czas wolny. Jest nieoceniony w wynajdywaniu np. sklepów, zamawianiu prezentów dla bliskich i członków rodziny. Łączy kompetencje prywatnej asystentki, sekretarki i osoby obeznanej w świecie kultury i sztuki.

Wiele zapracowanych osób na wysokich stanowiskach oddaje swój wolny czas w ręce profesjonalnego asystenta. Zawodowy concierge zaplanuje każdy szczegół podróży służbowej lub prywatnej. Taka pomoc to niezwykła oszczędność cennego czasu. Dzięki asystentowi można cieszyć się każdym aspektem wyjazdu, od lotu samolotem, po pobyt w hotelu i miejscowe atrakcje kulturalne.