Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Psy bardzo lubią uszy wołowe

 

W dzisiejszych czasach wiele osób ma zwierząt w domu. Ja mam swojego psa Filcusia i staram się zapewnić mu odpowiednie wyżywienie. Warto czasami sprawić zwierzęciu miły prezent i dać mu odrobinę mięsa. Stworzenia takie jak psy i koty potrzebują dpowiednią ilość mięsa. Warto pomyśleć na przykład nad uszami wołowymi, które na pewno zasmakują psu. Takie pożywienie jest także pełne wartościowych składników odżywczych.

Psy mogą ćwiczyć zęby na uszach wołowych

uszy wołowe dla psaUwielbiam dbać o moje zwierzęta. Mój pies jest prawdziwym pieszczochem i często zastanawiam się, jak sprawić Filcusiowi radość. Często bawimy się piłką, albo rzucam mu patyki w parku. Kiedy wracamy do domu daję mu uszy wołowe dla psa. Zawsze bardzo mu smakują, a ja mam pewność, że ma zapewnione wszystko co najlepsze. Miło jest pomyśleć, że nasz pies rośnie zdrowy i silny, dzięki temu, że o niego dbamy. Mięso wołowe jest zdrowe, a uszy są dobrym przysmakiem dla psa i dobrze się je żuje. Pamiętam, że kiedy byłem dzieckiem, szczeniaki u mojej prababci dostawały różne wołowe części takie jak uszy, języki czy żwacze. Małe pieski zajadały ze smakiem tego typu przysmaki. Filcuś był jednym z tych psiaków. Rodzice kupili go dla mnie na dziewiąte urodziny. Teraz Filcuś ma już piętnaście lat, ale nadal dobrze się trzyma, dzięki odpowiedniej diecie. Cieszę się, że nauczono mnie, by dawać zwierzętom uszy wołowe, bo dzięki temu mam pewność, że mój piesek ma wszystko, czego potrzebuje.

Mój pies Filcuś jest już dość stary, ale nadal zachował zdrowie. Nadal zajada ze smakiem wołowinę, szczególnie wątrobę i uszy. Karmię tym samym jego szczeniaki. Bardzo mnie cieszy, gdy zwierzęta jedzą mięso. Nic się wtedy nie marnuje, a one mają zapewnioną odpowiednią strawę, która pomoże budować zdrowe kości i ćwiczyć zęby. Zapewnienie tego typu jedzenia psom jest obowiązkiem nauczyciela. Warto o tym pomyśleć.