Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Puzzle od firmy Trefl

Zapewne każde dziecko miało nie jedną paczkę puzzli. Małe dzieci dostają od swoich rodziców puzzle o dużym formacie. Jeśli na uczą się ładnie składać to z pewnością później przychodzą puzzle, które mają już kilkadziesiąt sztuk i są w mniejszych rozmiarów. Akurat to jest taka zabawka, która kosztuje tylko kilkanaście złotych.

Puzzle od marki Trefl

puzzle treflZnane i lubiane puzzle Trefl kupimy w różnych wymiarach. Dla małych dzieci oczywiście trzeba kupować puzle od dużych kształtach. Po pierwsze małe dziecko jeszcze nie ma takich sprawności motorycznej, żeby chwytać małe części. Po drugie największych częściach jest więcej obrazków i łatwiej skojarzyć do czego będzie ono pasowało. Dla większych dzieci zdecydowanie możemy kupować już puzzle które mają 50,100 lub 150 sztuk. Najczęściej przedstawiają one superbohaterów i inne postacie z bajek. Dla dziewczynek kupujemy jednorożce bardzo często np. z odrobiną brokatu. Chłopcy wybierają dinozaury. Cena za paczkę to koszt około 10-20 złotych. Nie jest zatem bardzo drogi jak za zabawkę, którą dzieci się bawią dosyć długo. Są także puzzle ilości 1000 lub 1500 szt., z którym najczęściej zmagają się dorośli. Oczywiście układanie różnych układanek w tym puzzli bardzo kształtuje wyobraźnię naszego dziecka. Ponadto dziecko uczy się zapamiętywać. Ćwiczenie pamięci od najmłodszych lat naszych dzieci jest bardzo ważne.

Oczywiście różnego rodzaju puzli w sklepach jest bardzo dużo. Znajdziemy także takie, które są trójwymiarowe. Cena za paczkę to koszt około 10 lub 20 zł zatem bardzo niski. Często podczas zabawy puzzle się gubią lub niższą dlatego z pewnością każde dziecko będzie miało kilka takich kompletów. Znajdziemy je we wszystkich sklepach ogólnospożywczych typu markety, a także oczywiście sprzedaży internetowej.