Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Ręcznie malowane obrazy olejne do mieszkania

Doszłam do wniosku, że wystrój w moim salonie jest nieco nudny. Nie ma w tym pomieszczeniu zbyt wielu ozdób, postanowiłam więc to zmienić. Chciałam, aby ten pokój stał się ciekawszy, żeby zyskał taki element, który będzie przyciągał wzrok. O wiele lepiej czuję się w urozmaiconym otoczeniu, które mnie inspiruje. Chciałam, by salon w moim mieszkaniu właśnie taki był.

Zamówienie ręcznie malowanego obrazu

olejne obrazy ręcznie malowane na zamówienieOd zawsze podobały mi się najróżniejsze obrazy. Uważam, że rewelacyjnie wyglądają na ścianie, sprawiając, że wnętrze nabiera bardzo unikatowego charakteru. Od razu więc się zdecydowałam na olejne obrazy ręcznie malowane na zamówienie – postanowiłam bowiem wybrać sobie coś nie tylko do salonu, ale również do sypialni. Zaczęłam się więc zastanawiać nad wzorem. Mój salon jest dosyć nowoczesny, wymarzyłam więc sobie obraz w bardzo awangardowym stylu, z przyciągającą uwagę kolorystyką. Więcej czasu zajęło mi wybranie motywu do sypialni. Ostatecznie zdecydowałam się na piękny krajobraz, ponieważ uznałam, że taki obraz będzie poprawiał mi nastrój przed snem. Nie mogłam się doczekać, aż te dzieła zawisną u mnie na ścianach. Uwielbiam ręcznie robione dekoracje, ponieważ dzięki temu mam stuprocentową pewność, że są unikalne – nikt inny nie ma zupełnie takiego samego obrazu w swoim mieszkaniu. Zmiany wystroju bardzo mi się udały, teraz moje mieszkanie wygląda o niebo lepiej.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, ponieważ obrazy rewelacyjnie urozmaiciły wnętrza w moim mieszkaniu. Zauważyli to także moi znajomi, którzy wpadli mnie odwiedzić niedługo po tym, jak powiesiłam te ciekawe dzieła na ścianach. Od razu po wejściu do salonu zwrócili uwagę na nowy obraz, ponieważ trudno od niego odwrócić wzrok – wygląda rewelacyjnie. Myślę, że w przyszłości skuszę się na więcej dzieł.