Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Reklama odnośnie transportu spodobała się koledze

 

Dostałam ostatnio bardzo ciekawe zlecenie. Prowadzę agencję reklamową od kilkunastu lat i do tej pory przygotowywałam reklamy telewizyjne, radiowe różnego typu ulotki dla różnych firm z różnych branż. Ostatnio zgłosił się do mnie znajomy, który postanowił spróbować swoich sił w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Klienci korzystają z transportu koparek

transport koparek kujawsko pomorskieZakupił kilka różnych aut i chciał świadczyć swoje usługi klientom w przystępnych cenach. Chciał wykonywać przewozy różnych rzeczy, aut, zwierząt. Chciał być elastyczny i działać na każdej płaszczyźnie, która będzie się cieszyła zainteresowaniem wśród klientów. Zgłosił się do mnie żebym pomogła mu zareklamować jego firmę. Reklama to bardzo ważna sprawa kiedy zaczyna się rozkręcać swoją działalność. Postanowiłam skupić się na transporcie koparek. Zasugerowałam mu, że naszym województwie jest mało firm, które działają w tej branży. Michał miałby szerokie pole do popisu. Tym bardziej, że transport koparek kujawsko pomorskie jest w tym czasie kiedy on rozpoczynał swoją działalność bardzo poszukiwane. Zakończyła się zima, wiele prac na powietrzu zaczyna się rozkręcać i klienci poszukują koparek i innych sprzętów, które ułatwia im pracę przy różnych budowach. Nie każdy ma możliwość aby przewieźć sobie swoim autem takiej koparki więc klienci poszukują wyspecjalizowanych firm, które bezpiecznie i w dobrej cenie zagwarantują im transport. Przygotowałam różne atrakcyjne ulotki i klientom spodobała się taka forma. Michał dzwonił do mnie, że sporo osób już się do niego zgłosiło żeby skorzystać z transportu koparek.

Bardzo cieszyłam się, że dzięki mnie tak dobrze sobie radzi w tym biznesie. Dodatkowo z dnia na dzień miał coraz więcej zgłoszeń odnośnie przeprowadzek i transportów innych rzeczy. Zainwestował w dobre auta, pozatrudniał dobrych kierowców i na pewno to mu się w przyszłości opłaci.