Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

luksusowa odzież damska

Robię karierę jako modelka i szukam luksusowej odzieży damskiej

Moda od zawsze była całym moim życiem. Już jako dziecko uwielbiałam przebierać się w różne ubrania i bawić się w pokazy mody. Zaraziła mnie tym moja mama. Przywiązywała ona wielką wagę do wyglądu zewnętrznego i często chodziła na zakupy.

Luksusowa odzież damska to moja specjalność

luksusowa odzież damskaJa miałam naprawdę świetną sylwetkę. Znajomy zaprosił mnie do swojej sesji fotograficznej. Stwierdził, że jestem fotogeniczna. To dodało mi pewności siebie. Wkrótce nawiązałam współpracę ze znanymi projektantami i mogłam stać się modelką. Często robiłam luksusowe zakupy online. To mnie relaksowało. Uwielbiałam otaczać się wyjątkowymi rzeczami. Również bardzo dbałam o wygląd. To było dla mnie ważne. Wymagała ode mnie tego moja praca. Częste pokazy mody oraz obcowanie z kamerą wyzwoliło u mnie pożądanie świetnych ubrać. Luksusowa odzież damska zajmowała bardzo dużo miejsca w mojej szafie. Pasjonowały mnie znane marki od dobrych projektantów. Często oddawałam się szaleństwu zakupów i zapominałam i całym otaczającym mnie świecie. Bardzo dobrze się czułam w takich sytuacjach. Mogłam spędzić całe dnie oglądając luksusowe torebki. To sprawiało mi ogromną radość. Znałam się na nich bardzo dobrze. Potrafiłam z daleka rozpoznać każdą podróbkę. Nikt nie był w stanie wcisnąć mi kiczu. Każdy mój pokaz oraz sesja fotograficzna była dla mnie nowym wyzwaniem. Również moje kosmetyki musiały spełniać wysokie wymagania. Nic w mojej garderobie nie było przypadkowe. Odzież włoska musiała być z dobrej jakości materiału. Niestety z czasem pojawiła się u mnie niebezpieczna alergia na niektóre substancje i musiałam sprzedać część swojej wyszukanej kolekcji. To był dla mnie ogromny cios. Z wielkim żalem wystawiałam na aukcje internetowe swoje torebki włoskie. Oczywiście znalazło się na nie wiele chętnych osób.

Po rozmowie ze swoim lekarzem postanowiłam zmienić swój dotychczasowy tryb życia. Luksusowe zakupy jednak nigdy nie zostały przeze mnie porzucone. Co pewien czas pojawiało się u mnie coś nowego.