Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Rodzaje toreb dla kobiet

Każda kobieta musi mieć przy sobie torbę. W każdej takiej torbie jedyne co możemy znaleźć to jeden, wielki chaos. Chyba, że kobieta wybierze torebkę dla siebie z wieloma kieszonkami, w której każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

Jakie wyróżniamy torby dla kobiet?

Torebka reklamowaW tym artykule opiszemy kilka najpopularniejszych torebek dla każdej kobiety.

?Kopertówka- najczęściej wybierana jest na przyjęcia oraz spotkania biznesowe. Możemy przenieść w niej jedynie tylko najpotrzebniejsze rzeczy typu: klucze, telefon, szminka itd. Nie posiada żadnego uchwytu.
?Shopperka- większość współczesnej młodzieży korzysta z tego rodzaju toreb. Są bardzo pojemne, dlatego nazywane są szopperkami. Posiadają zazwyczaj dwa krótkie ucha oraz jedno długie, aby łatwiej było nosić ciężkie rzeczy.
?Torby płócienne z nadrukiem– są hitem mody tegorocznych wakacji. Praktycznie każda nastolatka posiada taką torbę. Nadruki zazwyczaj są z przekazem lub pojawiają się na torbach różne zdjęcia np. idoli. Możemy ich również używać jako torby na zakupy. Torby bawełniane z nadrukiem oraz torby papierowe z nadrukiem również znakomicie sprawdzą się na zakupy.
?Listonoszka- jest bardzo podobno do dużych toreb, używanych przez listonoszy, dlatego posiada taką nazwę. Jest bardzo wytrzymała oraz wygodna. Jest znakomitym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą przenieść swojego laptopa lub inne narzędzie do pracy.

To nie wszystkie rodzaje toreb, Istnieje jeszcze coś takiego jak torba sportowa- używana jest zazwyczaj przez kobiety, które uczęszczają na siłownie, lub uprawiają inne sporty. Również często jest używana przez kobiety wyjeżdzające na weekend poza miasto. Dwa główne założenia takiej torby to wytrzymałość oraz pakowność.