Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Rośnie sprzedaż wina

W ostatnim czasie na rynku zaczyna coraz bardziej dominować wino, gdyż powstają coraz to nowsze restauracje, gdzie ludzie chodzą głownie po to by napić się wysokiej jakości wina, a jedzenie jest tylko do niego dodatkiem. W takich restauracjach wino jest sprowadzane z najdalszych zakątków świata jak Chile, Australia czy nawet Nowa Zelandia.

Liczne kartony na wino

producent kartonów na winoMało osób zdaje sobie sprawę, że najtrudniejsze w sprowadzaniu wina z dalekich okolic świata jest jego transport i oprócz dużej produkcji samego wina zdecydowanie więcej trzeba wyprodukować do niego specjalnych kartonów. Kartony takie muszą być zrobione z wysokiej jakości materiałów po to, żeby przetrwały daleką podróż i nawet w przypadku jakiś wstrząsów butelka nie może się uszkodzić. Dlatego też gdy na początku warto zorientować się jaki producent kartonów na wino ma najlepsze kartony, których możemy użyć  do transportu takich win. Oprócz samego transportu wielu klientów kupuje hurtowo takie wina i nie będziemy ich sprzedawać na pojedyncze butelki, tylko lepiej jest dawać wszystko w odpowiednich kartonach, gdyż wyglądają one bardzo atrakcyjnie i są o wiele bardziej poręczniejsze niż tradycyjne. Karton również świadczy o naszej dokładności i jeżeli będziemy sprzedawać je klientom ładnie zapakowane, czyli nadające się idealnie na prezent to mamy większe szanse i prawdopodobieństwo, że będziemy mieli więcej takich zamówień i przyciągniemy większą liczbę nowych klientów.

Jak widać dobra jakość musi być na każdym kroku, nawet w samym kartonie w którym znajduje ie wino, bo klient ocenia całość zakupu, nie tylko jakość produktu, ale obsługę jak i wygląda zewnętrzny, dlatego na każdym kroku musimy być profesjonalistami, bo inaczej konkurencja wygryzie nas z rynku winiarskiego.