Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Rozkładany narożnik pokojowy

Kiedy poszukujemy narożnika, który znajdzie swoje zastosowanie w naszym salonie, możemy dokonać wyboru podstawowego wariantu produktu lub też zdecydować się na narożnik, który posiada funkcję spania. Ta druga opcja doskonale sprawdza się w przypadku, gdy nasz salon ma stać się również ewentualnym pokojem gościnnym lub gdy szukamy narożnika do kawalerki.

Wygląd narożnika Bergamo

narożnik bergamoNa rynku znajdziemy całkiem spory wybór narożników rozkładanych, które będą umożliwiały nam wygodne spanie, kiedy będziemy tego potrzebować. Jedną z propozycji, która cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród klientów, jest narożnik Bergamo. Jest to produkt, który dostępny jest w sprzedaży w kilku wariantach, dzięki czemu możemy dopasować taki mebel, który pod względem wielkości i wyglądu będzie dla nas odpowiedni. Jeśli zależy nam na tym, by narożnik charakteryzował się konkretnymi wymiarami maksymalnymi, pod uwagę powinniśmy, co oczywiste, brać nie tylko wymiary narożnika złożonego, ale również jego rozłożonej wersji. Kwestia tapicerki, którą zostanie obszyty nasz narożnik, zależna jest wyłącznie od klienta. Możemy zdecydować się na taki kolor mebla, który będzie w największym stopniu pasować do sposobu, w jaki urządzony jest konkretny pokój. W przypadku narożnika rozkładanego ważną kwestią jest też to, w jaki sposób zostało zrealizowane jego wypełnienie, ponieważ od tego zależeć będzie wygoda i trwałość danego mebla.

W przypadku narożników Bergamo możemy mówić o wypełnieniu odpornym na wszelkiego typu uszkodzenia, ponieważ jest ono zrealizowane przy wykorzystaniu sprężyny falistej. Dzięki temu możemy użytkować narożnik przez długie lata, wykorzystując w pełni jego funkcjonalność, nie martwiąc się o jego estetyczny wygląd, który chcemy zachować przez jak najdłuższy czas.