Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Różne działki na sprzedaż w Piasecznie

Prowadzę biuro nieruchomości. Ogólnie pośredniczę w sprzedaży mieszkań, ale ostatnio jest duży popyt na ziemię, a dokładniej mówiąc na działki, na których można postawić dom od podstaw. Ludzie bardzo chętnie kupują działki. Biorąc kondycję rynku nieruchomości, to inwestowanie w ziemię jest teraz opłacalne. Warto zainwestować swoje pieniądze w coś trwałego.

Sprzedaż działek pod lasem

działki na sprzedaż w PiasecznieNiektórzy kupując działki przeznaczają je na własne cele, czyli na przykład budowę domu. Ale są i takie osoby, które nic nie robią na kupionej ziemi, tylko czekają aż cena ziemi wzrośnie i wtedy będą mogli ją sprzedać za wyższą cenę niż za tą co ją kupili. W ofercie mam kilka działek pod lasem w miejscowości Piaseczno. Praktycznie są to działki, które znajdują się na skraju miasta. Już kilka domów tam stoi, które niedawno co tam zostały wybudowane. Działki na sprzedaż w Piasecznie są różnej wielkości. Mamy takie małe i nawet dość spore. Wszystko zależy od tego kto ile potrzebuje terenu pod budowę lub inną rzecz. W ostatnim roku udało mi się sprzedać co najmniej dziesięć działek. Co za tym idzie miałam dość sporo prowizji z tego tytułu. Działki są zadbane i w pełni ogrodzone. Wiadomo potem można zmienić sobie ogrodzenie lub zostawić te które jest. Cena za działkę średniej wielkości nie jest wysoka. Należy wycenić taką działkę, ustalając cenę za metr kwadratowy. I wtedy należy zmierzyć ile cały teren ma metrów kwadratowych i potem można przemnożyć przez cenę. Na niektórych działkach posadzone są też drzewa, które rosną tam już kilkanaście lat. Nie wycinamy ich, pozostawiamy to w gestii nowego właściciela. A dzięki drzewom teren jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Niektórzy to nawet kupują kilka działek na raz, zazwyczaj sąsiadujące ze sobą.

Obecnie coraz więcej ludzi stawia na zakup działki. Na niej potem mogą wybudować dom lub ją odsprzedać po droższej cenie. Zakup ziemi można traktować jako bezpieczną inwestycję, ponieważ ziemia nigdy nie traci na wartości i nie można na niej stracić. W naszym biurze nieruchomości oprócz domów czy mieszkań pośredniczymy w sprzedaży działek.