Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Samodzielna regeneracja silnika

Mając samochód wiemy na pewno, jak systematycznie należy o niego dbać, aby nie uległ awarii. Oprócz tankowania i płukania go z brudu na myjni, musimy zapewniać odpowiedni poziom płynów i olejów. Bardzo istotnym, o ile nie najważniejszym elementem jest w naszym aucie silnik. I o niego też musimy zadbać.

Zregenerowany silnik bez konieczności jego naprawy

najlepszy regenerator silnikaOd czasu do czasu, kiedy to na naszym liczniku wybije określona liczba przejechanych kilometrów, musimy wykonać czynności serwisowe. Jedną z nich jest wymiana oleju silnikowego na nowy, wraz z filtrami. Jeśli jednak chcemy, aby wykonywane przez nas tego typu zabiegi przyniosły lepszy efekt, powinniśmy do oleju dodać najlepszy regenerator silnika. Takie substancje poprawiają pracę motoru, chronią właściwości olejów, aby zachowały swoje właściwości jak najdłużej. Dzięki temu zyskujemy dodatkową ochronę naszego silnika oraz czas pozostały do kolejnej całkowitej wymiany oleju, gdyż pozwalają one na mniejsze zużycie oleju silnikowego. Preparaty takie są zazwyczaj uniwersalne, jednak na rynku wśród szerokiej gamy rodzajów, możemy znaleźć ten odpowiedni do naszego typu silnika. Regeneratory sprawdzają się doskonale w przypadku silników starszych, lub w samochodach pokonujących spore ilości kilometrów na co dzień. Dodatkowym atutem takich preparatów jest to, że potrafią również uszczelnić elementy silnika, a co za tym idzie poprawiają jego sprawność.

Chcąc uniknąć niespodziewanych kłopotów z silnikiem pomiędzy wymianami oleju, dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie preparatu regenerującego silnik. Zyskamy na wydłużeniu czasu do wymiany oleju, ale też na pracy silnika i ogólnej jeździe samochodem. Pamiętajmy, że oprócz komfortu jazdy ważna jest pielęgnacja serca naszego samochodu.