Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

sklep z grami planszowymi

Sklep z grami planszowymi dla kilkuletniego dziecka

Masz kilkuletnie dziecko i chciałbyś aby w końcu oderwało się od tableta czy laptopa i zaczęło rozwijać swoje umiejętności w inny, bardziej kreatywny sposób. Słyszysz jak alarmują psychologowie dziecięcy na temat aspołeczności dzieci, które nie potrafią bawić się z rówieśnikami, przez to, że bawią się jedynie z fikcyjnymi postaciami przez internet?

Sklep z grami planszowymi to dobre miejsce

sklep z grami planszowymiJeżeli nie chcesz doprowadzić do sytuacji, że twoje dziecko nie będzie znało innego świata niż ten wirtualny to zacznij działać już teraz. Psychologowie dziecięcy zapytani o to co powinni zrobić rodzice chcący oderwać swoje dziecko od tabletu i i nauczyć je na przykład wspólnej z rodzicem zabawy jednogłośnie wskazują, iż najlepiej byłoby zacząć od odwiedzenia sklep z grami planszowymi i powrót do gier, którymi się bawiło w dzieciństwie. Wszelkiego rodzaju łamigłówki czy gry karciane w bardzo przyjemny sposób uczą dzieci współzawodnictwa, umiejętności przegrywania a także analitycznego myślenia. Takie gry jak warcaby czy szachy uczą dzieci przewidywania ruchów przeciwnika a także planowania z wyprzedzeniem swoich ruchów. Jeżeli zatem masz kilkuletnie dziecko i naprawdę chcesz zainwestować w jego przyszłość i nabywanie dodatkowych bardzo przydatnych umiejętności to wystarczy, że zakupy tym razem zrobisz w sklepie z grami planszowymi a nie RTV. Nawet gdyby miało się to odbyć przy udziale początkowej niechęci twojego dziecka to uwierz, że miło spędzone wieczory z rodziną lub kolegami przekonają go o wyższości gier planszowych nad tabletem.

I nie radzimy teraz, aby całkowicie zabronić dziecku korzystania z technologii ? to się na pewno nie uda, ale spróbujmy chociaż jeden czy dwa dni w tygodniu zarezerwować na wspólną zabawę planszówkami.

Więcej informacji znajdziemy na stronie https://www.moriongames.pl/