Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Skuteczne pranie tapicerki

Jeżeli mamy w domu sofy, kanapy czy narożniki, to z pewnością nieraz próbowaliśmy je skutecznie wyczyścić. Przeważnie efekt końcowy nie był w pełni zadowalający, ponieważ bez odpowiedniego sprzętu i detergentów ciężko jest je dokładnie wyczyścić.

Jaką tapicerkę można wyprać?

pranie tapicerki jelenia góraMeble tapicerowane są dość popularne w naszych domach, ponieważ świetnie pasują do klasycznego jak i nowoczesnego wystroju wnętrza. Najczęściej mamy kanapy w salonie, które składają się z kilku części. Tapicerowane są poduszki, siedzisko i brzegi. Ich samodzielne czyszczenie może się skończyć przemoczeniem mebla, w wyniku czego może powstać pleśń. Jeżeli się zdecydujemy na profesjonalne pranie tapicerki Jelenia Góra jest miastem, w którym znajdziemy niejedną firmę świadczącą takie usługi. Jedyne co musimy zrobić, to dostarczyć do niej mebel lub zlecić jego transport przez pracowników firmy. Zajmują się one kompleksowym czyszczeniem mebli tapicerowanych, zestawów wypoczynkowych, narożników, puf, wersalek czy tapczanów. Są w stanie dokładnie wyczyścić takie tkaniny jak: welur, sztruks, bawełna, żakard, aksamit, plusz czy naturalna skóra. Do tego celu wykorzystują specjalne urządzenia piorące i czyszczące na sucho lub na mokro oraz specjalne preparaty chemiczne, które doskonale sobie radzą z wszelkimi plamami przy jednoczesnej ochronie tkaniny. W pralniach wykorzystuje minimalną ilość wody, przez co ryzyko zamoczenia mebla jest niewielkie. Po skończonej usłudze są one dokładnie suszone i odświeżane.

Do pralni mebli tapicerowanych można oddać także kanapy, materace czy sofy, które wymagają wykonania usługi odkażającej i eliminującej wszelkie bakterie i roztocza. To najlepszy sposób na zachowanie mebli w dobrym stanie i czystości, która będzie najlepsza dla alergików.