Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Srebrna biżuteria dla kobiety

Mówi się, że kobiety kochają diamenty, ale nie tylko je, bo także całą biżuterię. Sklepy jubilerskie są pełne przeróżnych wyrobów złotniczych, które są mniej, lub bardziej szlachetne. W dobrze dobranej biżuterii każda kobieta wygląda pięknie.

Jak wyglądają srebrne naszyjniki?

srebrny naszyjnikSzlachetne materiały i surowce mają to do siebie, że każdy chce je mieć. Każda kobieta, bez względu czy ubiera się elegancko, czy na sportowo, to ma w domu choć kilka naszyjników, pierścionków i kolczyków. Różne modele pasują do innych stylizacji, więc dobrze mieć srebrny naszyjnik, złote kolczyki i parę bransoletek. Naszyjniki najczęściej kobiety zakładają do kreacji z większym dekoltem, lub na golfy, żeby były widoczne. Składają się one z łańcuszka i zawieszki. Srebrne są bardzo popularne, bo pasują do większości stylizacji i stosunkowo niedużo kosztują. Mankamentem srebra jest fakt, że ciemnieje, szczególnie to, którego nie używamy. Sposobem na zachowanie pięknego połysku srebra, jest systematyczne czyszczenie go specjalnymi preparatami, albo czyszczenie biżuterii odpowiednią ściereczką. Zawieszki srebrne możemy kupić oddzielnie bez łańcuszka i mogą one być duże, lub małe. Niektórzy jubilerzy oferują także zawieszki ze szlachetnymi kamieniami, na przykład z bursztynami, lub z rubinami. Do naszyjnika najlepiej pasują w komplecie kolczyki z tej samej serii. Jeżeli chcemy zrobić wyjątkowy prezent dla swojej mamy, to srebrna biżuteria będzie doskonałym pomysłem i na pewno się sprawdzi, szczególnie ładny naszyjnik.

Biżuterię srebrną i złotą, najlepiej kupować w sprawdzonych źródłach, czyli renomowanych salonach jubilerskich. Srebro jest tańsze od złota, ale doskonale się prezentuje w codziennych stylizacjach, bo jest uniwersalne. Kupując naszyjnik, dostaniemy w gustownym pudełeczku.