Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

psycholog

Stawić czoła depresji

Gdy byłam młoda zakochałam się w pewnym mężczyźnie. Byliśmy szczęśliwi. Ja pracowałam wtedy w małym sklepie obuwniczym, a on był kierowcą. Nie było łatwo, jednak daliśmy radę. Pewnego dnia postanowiłam wyjść po niego do pracy. Wtedy nakryłam go na zdradzie z klientką. Byłam załamana. Nigdy się tego nie spodziewałam. Byłam wtedy w ciąży, a mój związek małżeński właśnie runął.

Konsultacje psychologiczne uratowały moje życie

depresjaTego dnia spakowałam swoje rzeczy i wyjechałam do Krakowa. Nigdy nie żałowałam tej decyzji. Mieszkałam wtedy z siostrą. To ona pomagała mi w wychowaniu małego Filipa. Jednak zupełnie straciłam poczucie humoru. Całymi dniami byłam przygnębiona. Pewnego dnia moja siostra Natalia stwierdziła, że staję się nie do wytrzymania i muszę udać się do specjalisty. Poleciła mi konsultacje psychologiczne Kraków na szczęście nie był miastem gdzie brakowało dobrych psychologów. Nie miałam wybory. Musiałam wziąć w tym udział. Pierwsza wizyta była bardzo dramatyczna. Musiałam o wszystkim mówić. Nie miałam tego w nawyku. Jednak okazało się że potrzebuję pomocy. Dostałam receptę oraz skierowanie na leczenie depresji. Nie mogłam w to uwierzyć. Na jednej ze stron internetowych dowiedziałam się, że jest to bardzo nie zdrowe i może nieść za sobą poważne konsekwencje. Nie mogłam do tego dopuścić. Musiałam wychować syna. Chodziłam regularnie na spotkania. Po miesiącu zapytałam się mojego psychiatry, czy mam jeszcze jakieś inne schorzenia. Wtedy szukałam czegoś na siłę. Byłam w panice.

Okazało się, że miałam racje. Po depresji musiałam udać się na leczenie nerwicy. Mój psychiatra zauważał duże postępy. Wkrótce odzyskałam swój dawny humor. Jednak wiem na pewno, że nigdy nie zwiążę się z żadnym mężczyzną.