Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Stolik kawowy w kolorze białym

 

Ostatnio urządzałam swój salon. Wymieniłam trochę rzeczy. Takim dużym zakupem było kupno stolika. Musiał być taki by można było przy nim usiąść i napić się kawy ze znajomymi. Takich stolików w sklepach jest mnóstwo, więc jest w czym wybierać. Ale ja musiałam mieć taki oryginalny stolik, co nikt inny nie ma.

Lakierowany stolik do salonu

stolik kawowy biały lakierowanyPrzede wszystkim stolik ten nie mógł być zbyt wysoki, w końcu nie chce kupować stolika do jadalni. To ma być stolik średniej wielkości. Trochę wyższy od kanapy. Duży też nie musi być, ważne by też pasował do otoczenia, także jego kolor ma istotne znaczenie. Po przejrzeniu tysięcy modeli stolików moją uwagę zwrócił jeden wzór, który był dość prosty, ale miał innowacyjne zastosowania. Przykładem może być to, że zamiast zwykłych nóg, miał koła. Z łatwością można było go przestawić w dowolne miejsce, bez największego wysiłku. Stolik kawowy biały lakierowany jest wyposażony też w dodatkowe półki, które umieszczone są pod głównym blatem. Można tam na przykład trzymać prasę itp. Wybrałam stolik w kolorze białym, ponieważ wszystko w salonie mam w jasnych barwach, więc nie widziałam potrzeby kupowania stolika w ciemnym kolorze. Zbyt bardzo by się wyróżniał na całym tle. Na stoliku mogę bez żadnych problemów postawić jakieś ozdoby, jak na przykład doniczkę z kwiatem lub coś innego. Jest takiej wielkości, że bez problemu zmieści się ozdoba i filiżanki z kawą. Na pewno będę zapraszać swoje przyjaciółki na kawę, usiądziemy sobie na kanapie przy tym stoliku. Wyszukałam taki model, który cenowo był odpowiedni na moją kieszeń. Nie był ani za drogi, ani za tani. Na ten stolik ma też półroczną gwarancję, więc jeśli coś się stanie, na przykład kółko odpadnie, to zaniosę do reklamacji, a oni za darmo mi to naprawią.

Ostatnio wybierałam nowy stolik kawowy do mojego salonu. Wymieniłam trochę drobiazgów w salonie i dotychczasowy stół już tam nie pasował, więc kupiłam nowy stolik. Jest on średniej wysokości. Idealny do picia kawy ze znajomymi. Postawiłam na kolor biały. Dzięki temu stolik będzie pasować do całego otoczenia salonu. Przy jego zakupie dostałam półroczną gwarancje, więc w razie czego naprawią mi go za darmo, ale nie sądzę bym z tego skorzystała, gdyż stolik jest naprawdę solidny.