Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Stylowe dodatki dla każdego

Podczas dobierania codziennej stylizacji przywiązujemy uwagę głównie do tego, jak prezentują się nasze ubrania. Strój to główny element każdego outfitu, ale nie musi wcale przyciągać największej uwagi. Do każdej stylówki powinniśmy dopasować dodatki, ale nie tylko paski czy torebki, ale również oryginalne i przykuwające wzrok ozdoby.

Ozdoby dla mężczyzn i kobiet

eleganckie broszkiKolczyki to najbardziej popularny dodatek. Produkuje się je praktycznie z każdego materiału, ale najbardziej popularne są zawieszki plastikowe, kryształowe, z kamieni szlachetnych oraz szydełkowane. Właściwie są one ozdobą uniwersalną, ponieważ korzystają z nich także mężczyźni, jednak najczęściej tylko w stylistyce rockowej i metalowej. Powszechnie noszone przez panów i panie są wszelkiego rodzaju łańcuszki i naszyjniki. Generalnie wyróżnia się modele bardziej damskie, które mają z reguły więcej kolorów i kształtów, ale w gruncie rzeczy każdy może przecież wybrać, co chce. Typową ozdobą unisex jest również bransoletka. Nie jest to jednak dodatek szczególnie wyjściowy. Na uroczystości czy podczas okazji wieczorowej najlepiej sprawdzą się eleganckie broszki. Zasadniczo można je wpiąć w klapę męskiej marynarki lub damskiego żakietu i tak naprawdę dużo rzadziej dzieli się je na damskie i męskie, niezależnie od kolorystyki. Bardzo popularne są zwłaszcza motywy z owadami, takimi jak trzmiele, motyle, czy ważki, oraz z ptakami. Obydwa gatunki łączy to, że można ich skrzydła wykończyć wielobarwnymi kamieniami i kryształami.

Jak się dobrze zastanowić, to właściwie każdy dodatek może być unisex, ponieważ każdy noszący dobiera ozdobę do siebie. Najmniej skandalizującą ozdobą dla panów i dla pań, która sprawdzi się także przy eleganckich okazjach i ważnych wydarzeniach, jest broszka. Tego typu wpinki wykonuje się z wielu rodzajów surowców i tworzy fantazyjne kształty.