Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Szklane butelki na zamówienie

Każdy, kto na własny użytek produkuje w domu wino lub piwo spotyka się z problemem braku butelek. Jeśli chcemy, aby nasza kolekcja wyglądała dobrze, powinniśmy bez dwóch zdań zainwestować w nowe butelki, które mogą posiadać nasz nadruk. W Internecie działają hurtownie, które oferują taką usługę, a także wszelkie inne usługi dodatkowe. Dzięki temu nasza butelka wyróżni się na stole.

Szklane butelki do domowego wina

gdzie kupić szklane butelkiPrzede wszystkim nie będziemy musieli szukać pustych butelek po alkoholach wśród znajomych, ponieważ będziemy mieć dobrej jakości buteleczki z ciemnego szkła. Jeżeli zastanawiamy się gdzie kupić szklane butelki, najlepiej jest zajrzeć do internetu. Przede wszystkim poza samym zakupem butelek będziemy mieli duży wybór różnych dodatków. Do tego dojdzie komplet korków, a nawet etykiet. Na etykietach napisy możemy zrobić sami lub wykonać je w programie graficznym, a firma przyśle już wydrukowane. Bardzo ciekawym pomysłem są tłoczenia na szkle, ponieważ to najlepiej ozdobi naszą butelkę. Jeżeli mamy niewielką winnicę, na butelkach może być jej nazwa. W ten sposób nawet po odpadnięciu etykiety będziemy wiedzieć, z jakiej winnicy pochodzi dana butelka i co się w niej znajdowało. Jedna butelka kosztuje około złotówki, a z takimi dodatkami około dwóch złotych. To nie jest wysoki koszt, bez względu na to czy produkujemy wino w małej winnicy czy tylko na swoje potrzeby.

W ten sposób będziemy mieli odpowiednią ilość butelek i nie będzie nas ograniczał ich brak. Kiedy przelejemy wino z balonów do butelek, od razu będziemy mogli myśleć o zaczęciu kolejnej produkcji. Do wina najbardziej nadają się ciemnozielone butelki o pojemności siedmiuset pięćdziesięciu mililitrów. Dodatkowo można otrzymać w gratisie korkownice oraz zestaw korków.