Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

angielski

Szlifuj angielski ? pomysł na wakacje

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami nic zatem dziwnego, iż coraz większa liczba osób zaczyna poważnie zastanawiać się nad tym co zrobić z tym wolnym czasem. Wiele osób oczywiście decyduje się na wyjazd na przykład za granicę lub nad polskie morze lub w góry w celach wypoczynkowych.

Najpopularniejszy jest język angielski

angielskiSą jednak i takie osoby, które czas urlopu lubią wykorzystać w zdecydowanie bardziej pożyteczny sposób i decydują się na przykład na kurs języka angielskiego. Niejedna szkoła językowa w Polsce organizuje zwłaszcza dla młodzieży, która ma wolne dwa miesiące wakacyjne kursy językowe wśród których najpopularniejszy jest oczywiście język angielski Katowice. W zależności od szkoły oraz specyfiki danego kursu mogą trwać one od kilku do kilkunastu tygodni, niektóre przewidziane są nawet na całe wakacje. Osoby zainteresowane mają naprawdę ogromny wybór, gdyż wybierać można nie tylko wśród długości kursu ale i jego intensywności oraz poziomu z jakiego się startuje. Kurs angielskiego z pewnością jest jednym z lepszych pomysłów na spędzenie wakacji nawet dla osób które chcą w tym czasie o szkole zapomnieć. Zajęcia zazwyczaj są bardzo urozmaicone a poza angielskim można także poznać wiele ciekawych zagadnień związanych z Anglią, które z pewnością dla każdego będą interesujące.

Wybór języka, którego chciałoby się uczyć także jest oczywiście o wiele większy, jak wspomniano angielski jest tym najczęściej wybieranym, istnieje jednak możliwość nauki także hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz wielu innych w zależności od oferty szkoły.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl