Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Szosowy rower dla kazdego

 

Wraz z nadejściem wiosny wiele osób wyjmuje z garażu czy piwnicy rower i rozpoczyna kolejny sezon. Ciepłe dni sprzyjają wypadom za miasto. Pięknych miejsc i uroczych zakątków nie brakuje w naszym kraju. Niektórzy w okresie wiosennym i letnim przerzucają się z transportu miejskiego na własne dwa kółka. Każdy miłośnik sportu rowerowego wie, że pojazd należy dobrać do tras, które najczęściej pokonujemy.

Rower szosowy od Krossa

Kross Vento 3.0Dla osób, które lubią pokonywać długie dystanse szosowe polecić można Kross Vento 3.0. Jest to działo polskiego producenta. Występuje on zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Każdego roku pojawia się na rynku kolejna wersja tego modelu. Jego rama jest aluminiowa natomiast widelec został zrobiony z karbonu. Dzięki temu jest bardzo lekki i można rozwinąć na nim duże prędkości. Przy zjazdach z górskich tras można osiągnąć prędkość 77 km/h. Zawdzięczamy to także dobrej aerodynamice roweru. Wygodne siodełko pozwala komfortowo pokonywać kolejne kilometry. Kierownica typu baranek owinięta owijką daje wiele możliwości chwycenia dzięki czemu nasze nadgarstki nie będą zmęczone. Konstrukcja pozwala przybrać wygodną pozycję w trakcie jazdy. Rower jest szybki, zwrotny i bezpieczny. Prowadzi się stabilnie. Przedni widelec dobrze amortyzuje nierówności drogi. Solidne przerzutki i wyśmienite opony to kolejne mocne strony tego sprzętu.

Ten rower zyskał wiele pozytywnych opinii wśród klientów. Nic więc dziwnego że w raca do nas co roku w nowszej wersji. Jest trwały, wytrzymały i charakteryzuje się światowym designem. Jest wiele ciekawych tras rowerowych, na których ten dwuślad świetnie się sprawdzi. Od gór po morze będzie można na nim pokonywać niezliczone kilometry. Warto rozważyć taki zakup jeśli długie dystanse przypadły nam do gustu.