Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Tajemnice stylowej aranżacji wnętrz

Od momentu, w którym podczas studiów zamieszkałam w wynajmowanej kawalerce, zaczęłam myśleć o zakupie własnego mieszkania. W początkowych latach nauki na wyższej uczelni nie było to możliwe, ponieważ musiałam skupić się na egzaminach i miałam tylko dorywczą pracę. Sytuacja zmieniła się, kiedy udało mi się obronić tytuł magistra i znalazłam dobrze płatną pracę w swoim zawodzie. Bardzo dobrze wykonywałam swoje obowiązki, dlatego wiedziałam, że podwyżka jest tylko kwestią czasu.

Jak zaaranżować wnętrze w stylowy sposób?

stylowe aranżacje wnętrz szczecinKiedy tylko znalazłam lepiej płatne zajęcie, zaczęłam dochodzić do coraz silniejszego przekonania, że wynajem mieszkania jest zupełnie nieopłacalny — wysokość comiesięcznych opłat praktycznie dorównywała wielkości rat, które musiałabym płacić, biorąc kredyt na własne lokum. Z tego powodu umówiłam się na spotkanie z doradcą finansowym, który pomógł mi wybrać najlepszą ofertę pożyczki, a następnie rozpoczęłam poszukiwania nieruchomości. Dosyć szybko znalazłam to, czego szukałam, ale okazało się, że mieszkanie wymaga remontu. Na szczęście, jeśli chodzi o stylowe aranżacje wnętrz szczecin, w którym żyłam, był miastem posiadającym świetnych architektów. Umówiłam się na spotkanie z polecanym projektantem wnętrz i przedstawiłam mu swoje pomysły. Patrząc na metraż mieszkania, doradził mi, że obecnie najlepszym wyborem będzie utrzymanie pomieszczeń w dosyć jasnych kolorach i ewentualne umieszczenie w nich jednego mocniejszego akcentu. Zdecydowaliśmy, że wykorzystamy też drewniane meble, ponieważ dla mnie były one synonimem dobrego stylu oraz przytulnego wnętrza.  

Przez cały czas trwania remontu odliczałam dni do jego zakończenia. Wraz z architektem stworzyliśmy przepiękny projekt całego mieszkania i nie mogłam doczekać się, aż zobaczę efekty. Cieszyłam się, że postanowiłam nie oszczędzać i skorzystałam z usług prawdziwego profesjonalisty, ponieważ dzięki temu wszystkie prace przebiegały bez żadnych komplikacji. Po przeprowadzce do nowego lokum byłam zachwycona i czułam, że podjęłam dobrą decyzję dotyczącą zakupu.