Knsnaper

Najlepsza restauracja w Twoim mieście

Zapraszamy codziennie

Pon-pt: 11:00-22:00
Sob-ndz: 13:00-24:00

Tania renowacja szyby samochodowej

Od kliku lat mam mały samochód osobowy. Auto jest w pełni sprawne ale ma już swoje lata. W tym roku planuje wykonać kilka niezbędnych napraw, tak aby pojazd służył mi jeszcze długi czas. Samochód jest skarbonką w którą raz na jakiś czas trzeba włożyć trochę pieniędzy.

Renowacja przedniej szyby w aucie

renowacja szyby samochodowejDo priorytetów jeśli chodzi o auto należały małe naprawy karoserii. Po tylu latach użytkowania w niektórych miejscach na lakierze zaczęły się pojawiać rude plamki. Oznaczało to atak rdzy. Planowałam także odświeżenie tapicerki, gdyż w kilku miejscach pojawiły się przebarwienia. Jednak największą moją zmorą była przednia szyba. W pogodne dni oraz w okresie wiosenno-letnim przednia szyba stawała się jak pajęczyna. Pełna płytkich rys szklana powierzchnia utrudniała jazdę i znacznie wpływała na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nie pomagały okulary przeciwsłoneczne ani częste mycie szyby. Rysy powodowały załamywanie światła przez co jazda po zmroku lub pod słońce była bardzo uciążliwa. Zarysowana powierzchnia wymagała fachowca. Znajomy polecił mi rozejrzeć się za firmą auto detailingową, która zajmuje się wszelkiego rodzaju renowacjami w autach. Tak też trafiłam na fachowców, którzy potwierdzili, że renowacja szyby samochodowej w moim przypadku jest jedną opcją. Krok po kroku dowiedziałam się jak ten proces przebiega oraz jakich efektów należy się spodziewać. A efekt renowacji szyby przeszedł wszelkie moje oczekiwania. Szyba była jak nowa, wszystkie rysy zniknęły. Szyba lśniła co wydawało się niemożliwe. Sama usługa nie była bardzo droga, a auto było do odbioru już po kilku godzinach. Wypolerowana szyba odmieniła moje auto, które wyglądało jakby wyjechało świeżo z salonu. 

Mój problem zarysowanej szyby zniknął jak przy użyciu magicznej różdżki. Nie była to jednak magia lecz fachowo przeprowadzona renowacja. Teraz jazda w pełnym słońcu nie jest mi straszna. Mogę bezpiecznie prowadzić auto nie martwiąc się słabą widocznością.